Margrietiņa atjaunos Tavā ģimenē harmoniju

Komentāri

2. Pret ļaunu aci un kārdināšanu

2/6

Novērtē margrietiņas krāšņumu tās vienkāršībā!

Margrietiņa — vispārēji atzīts tīrības, naivitātes, mīlestības un labsirdības simbols. Pie tās mēs vēršamies ar mūžīgo jautājumu: “Mīl — nemīl…” Tādejādi šis zieds ir arī maiguma, mīlestības, pieķeršanās, uzticības talismans. Šis zieds asociējas ar Latviju, tās laukiem un pļavām, taču tā dzimtene ir Amerika. Margrietiņas pēc savas formas līdzīgas maziem lietussardziņiem, un leģenda vēsta, ka sensenos laikos tās bija lietussargi maziem rūķīšiem. Lietum sākoties, rūķītis paslēpjas zem margrietiņas vai noplūc to, paceļ virs galvas un iet tālāk, tā paliekot sauss. Vēl margrietiņas līdzīgas izbrīnītām acīm. Ja sausā, vējainā dienā iziet pļavā un uzmanīgi ieklausās, var sadzirdēt klusu čaboņu — tā ir balto margrietiņu skropstu čaboņa. To izbrīnītās acis raugās uz debesīm, cenšoties izprast mākoņu, zvaigžņu, planētu kustību. Skatās, skatās, acis nogurst, un tad margrietiņas sāk mirkšķināt savas baltās skropstas. Nu atliek tikai noliekties pie zieda, un tas jums izklāstīs pašus slēptākos noslēpumus. Tieši kontrasts starp zelta vidiņu un sniegbaltajām ziedlapiņām rada eleganta baltuma efektu, kas atspoguļojas arī margrietiņu grieķu nosaukumā “baltais zieds” — “leukos” — balts un “anthemon” — zieds.Ir arī ticējums, ka tur, kur nokrīt zvaigzne, uzzied margrietiņa…

Maigumu visiem!

Foto: Stockografie, Flickr.com

Foto: Stockografie, Flickr.com

Kulons ar margrietiņu un bizmārīti — talismans-vēlējums ģimenes labklājībai un laimei. Tas īpaši noderēs jaunajām māmiņām: ļaus taupīt spēkus. Taču, pats galvenais, talismans pateiks, kā vienmērīgi sadalīt Tavu maigumu un rūpes starp visiem ģimenes locekļiem, lai neviens nejustos pamests novārtā, kamēr Tu aprūpē mazuli. Nebūs nekādas greizsirdības, tikai saliedēta darbošanās visas ģimenes labā.

2. Pret ļaunu aci un kārdināšanu

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl