Margrietiņa atjaunos Tavā ģimenē harmoniju

Komentāri

2. Pret ļaunu aci un kārdināšanu

2/6

Novērtē margrietiņas krāšņumu tās vienkāršībā!

Margrietiņa — vispārēji atzīts tīrības, naivitātes, mīlestības un labsirdības simbols. Pie tās mēs vēršamies ar mūžīgo jautājumu: “Mīl — nemīl…” Tādejādi šis zieds ir arī maiguma, mīlestības, pieķeršanās, uzticības talismans. Šis zieds asociējas ar Latviju, tās laukiem un pļavām, taču tā dzimtene ir Amerika. Margrietiņas pēc savas formas līdzīgas maziem lietussardziņiem, un leģenda vēsta, ka sensenos laikos tās bija lietussargi maziem rūķīšiem. Lietum sākoties, rūķītis paslēpjas zem margrietiņas vai noplūc to, paceļ virs galvas un iet tālāk, tā paliekot sauss. Vēl margrietiņas līdzīgas izbrīnītām acīm. Ja sausā, vējainā dienā iziet pļavā un uzmanīgi ieklausās, var sadzirdēt klusu čaboņu — tā ir balto margrietiņu skropstu čaboņa. To izbrīnītās acis raugās uz debesīm, cenšoties izprast mākoņu, zvaigžņu, planētu kustību. Skatās, skatās, acis nogurst, un tad margrietiņas sāk mirkšķināt savas baltās skropstas. Nu atliek tikai noliekties pie zieda, un tas jums izklāstīs pašus slēptākos noslēpumus. Tieši kontrasts starp zelta vidiņu un sniegbaltajām ziedlapiņām rada eleganta baltuma efektu, kas atspoguļojas arī margrietiņu grieķu nosaukumā “baltais zieds” — “leukos” — balts un “anthemon” — zieds.Ir arī ticējums, ka tur, kur nokrīt zvaigzne, uzzied margrietiņa…

Maigumu visiem!

Foto: Stockografie, Flickr.com

Foto: Stockografie, Flickr.com

Kulons ar margrietiņu un bizmārīti — talismans-vēlējums ģimenes labklājībai un laimei. Tas īpaši noderēs jaunajām māmiņām: ļaus taupīt spēkus. Taču, pats galvenais, talismans pateiks, kā vienmērīgi sadalīt Tavu maigumu un rūpes starp visiem ģimenes locekļiem, lai neviens nejustos pamests novārtā, kamēr Tu aprūpē mazuli. Nebūs nekādas greizsirdības, tikai saliedēta darbošanās visas ģimenes labā.

2. Pret ļaunu aci un kārdināšanu

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl