”Mana skaistuma recepte ir labi gēni,” – skaistumkonkursa daiļā medmāsiņa lepojas ar lielisku iedzimtību

7 komentāri
”Mana skaistuma recepte ir labi gēni,” – skaistumkonkursa daiļā medmāsiņa lepojas ar lielisku iedzimtību
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Mūsu vidū ir sievietes, kurām ir īpaši palaimējies – viņām ir labi gēni, kas ļauj skaistumam un jauneklīgai ārienei saglabāties ilgāk. Arī topošā skaistumkaraliene 35 gadus vecā medmāsa Svetlana Perfilova no Rīgas lepojas ar labu iedzimtība.

Svetlana konkursā ”Mrs. Latvija 2020” piedalās, lai smeltos jaunas emocijas, pieredzi, kā arī lai popularizētu medmāsiņu tēlu. Vairāk par Svetlanu lasi šeit!

”Mana galvenā skaistumkopšanas recepte ir… labi gēni. Man ir paveicies, ka mūsu dzimtā sievietes izskatās jaunākas nekā ir patiesībā. Tā ir ar mani, tā ir ar mammu un omi,” par galveno trumpi, kas viņai ļauj izskatīties satriecoši, saka Svetlana.

Skaistā medmāsiņa atzīst, ka nav speciālu diētu cienītāja, tomēr kāds triks, lai vienmēr būtu lieliskā formā, viņai ir: ”Cenšos ēst sabalansēti, veselīgi, ieklausos savā organismā, tomēr diena bez kārumiņiem nepaiet.”

”Man ir jutīga āda, tādēļ ādas kopšanas līdzekļus izvēlos ļoti pārdomāti. Skatos, lai noteikti sastāvā nav smaržvielas. Šobrīd ideālais variants ir zīmola ”Bioderma” krēmi. Šī nav reklāma, bet pēc savas pieredzes varu teikt, ka jutīgai ādai tie der ideāli.

Divas reizes nedēļā uz sejas lieku mitrinošas maskas ar hialuronskābi. Tāpat, lai pēc iespējas ilgāk dzīvotu bez krunciņām, veicu vingrinājumus sejas muskuļiem, kas ir sen aizgūtais knifiņš no mammas,” par saviem sejas ādas kopšanas paņēmieniem stāsta Svetlana.

Viņa spriež, ka katra sieviete ir īpaša, mēs visas esam dažādas un mums nevajadzētu censties līdzināties kaut kādiem izdomātiem standartiem.

”Pats galvenais skaistuma noslēpums ir mīlēt un pieņemt sevi tādu, kāda esi, un pilnveidoties. Kad tu sevi mīli, tas izstarojas visās tavās dzīves sfērām un attiecībās.

Sievietei jārūpējas gan par savu ārējo skaistumu, gan arī iekšējo. Noteikti ir jāatrod savs ceļš dzīvē un būt pašai, dzīvot bez maskām. Būt dažādai – nopietnai dāmai un mazai meitenei. Visu saplānot un būt arī spontānai. Piemēram, mēs ar vīru varam spontāni divpadsmitos naktī izdomāt: braucam pastaigāties gar nakts jūru? – Braucam!

Dzīve ir pilna skaistu mirkļu, un tos radām mēs paši. Es no sirds novēlu katrai sievietei mīlēt sevi un pieņemt sevi, lolot sevi, mīlēt dzīvi, esi tu pati – no tā sākas katras skaistuma un laimes ceļš šai dzīvē,” tā skaistā medmāsiņa.