”Man ir divi mazi ”pupsiki”, kuriem esmu vajadzīga vairāk nekā savam sapnim.” Alina Keller par nespēju atgriezties modes industrijā

1 komentārs
”Man ir divi mazi ”pupsiki”, kuriem esmu vajadzīga vairāk nekā savam sapnim.” Alina Keller par nespēju atgriezties modes industrijā
INSTAGRAM

Modes eksperte Alina Keller 2018. gadā paziņoja par gaidāmo ģimenes pieaugumu un aizgāja dekrētā. Blogere bija savā karjeras augstākajā punktā, bet izvēlējās ģimeni, cerot, ka reiz atkal spēs pievērsties sapnim. Divu bērnu māmiņa atzīst, ka grūti dzīvot un apzināties, ka ģimene un personīgais sapnis savā starpā konfliktē.

Emocionālu ierakstu Alina publiskoja sociālajā tīklā ”Instagram”, sakot, ka jau praktiski trīs gadus aktīvi nedarbojas Latvijas modes industrijā un neviens nav parādījis tādus rezultātus, kādi bija viņai.

Nepilnus trīs mēnešus pēc dzemdībām modes eksperte Alina Keller atguvusi ierasto formu

Meitas dzimšana kā psiholoģiska trauma! Alina Keller skaidro, kāpēc arī dēlu dzemdējusi dabiskā veidā

Viņas karjeras laikā daudzas nepatīkamas personas vēlējās, lai viņa ”paņem pauzi”, atpūšas un tas tika dots – Alina devās dekrētā, no kura joprojām nav atgriezusies.

Modes eksperte jautā, kur ir jaunās sejas, kur veco seju panākumi, kur ir, kas vairāk par skaistām fotogrāfijām sociālajos tīklos?

”Aizgāju dekrētā, man ir divi mazi “pupsiki”, kuriem esmu vajadzīga vairāk nekā savam sapnim. Neesmu vēl savu potenciālu atvērusi līdz galam, viss vēl sekos. Pārdzīvoju ļoti smagu periodu, kad mans sapnis un privātā dzīve konfliktē viens ar otru. Es nevaru darīt to, ko vēlas mana sirds, bet tajā pat laikā, es ļoti vēlos būt kopā ar saviem bērniem,” tā Alina.

Divu bērnu māmiņa uzsver, lai veiksmīgi darbotos kā modes blogeris, viņai jāiegulda darbā 80% no sava laika. Tāds grafiks atņem teju visus mirkļus, kurus veltīt ģimenei.

”Man ir skumji novērot, kas tagad notiek modes blogeru sfērā Latvijā. Ir daudz jaunu ”influenceru” bildīšu, bet nekā vairāk,” nosaka Alina, uzsverot, ka tam visam trūkst pievienotā vērtība.

Modes eksperte lēni palēnām atgriežas modes industrijā, neveltot 80% laika, bet tomēr, lēni palēnām, darot un mēģinot saprast, kā pareizi saplānot laiku.

”Mani ”sašuva”, aizveda uz palātu, un elle beidzās.” Alina Keller atklāj, ko pārcietusi, dzemdējot meitu

1 komentārs