Komentāri
Mammu, lūdzu, lūdzu nopērc man……Vai atceries? Bērnu kulta rotaļlietas
FOTO: Flickr.com

Vismaz reizi gadā pie apvāršņa parādās rotaļlietas, kuras bērnudārza grupiņā vai klasē, ir VISIEM. Protams, arī tu pa galvu pa kaklu skrien uz veikalu, lai tavs bērns vienīgais nepaliktu bez ”beibleida”, ”bakugana” vai ”fingerborda.” Turklāt, labi zinot, ka pēc pāris mēnešiem mājās šīs mantiņas mētāsies visos kaktos un nevienam nebūs vairs vajadzīgas.

Pavisam tālā pagātnē Rīgā bija tikai viens veikals, kur varēja iegādāties rotaļlietas – Bērnu pasaule, kuru pircēji gāza apkārt, ja tur pēkšņi parādījās importa lelles no Vācijas. Dāmas, kurām jau ir nedaudz vairāk par trīsdesmit, noteikti atceras pirmās lelles Bārbijas. Šo lelli, kuru jau pasaulē pazīst vairāk kā pusgadsimtu, pie mums sākumā varēja iegādāties vienīgi, kā toreiz sauca, komercveikalos.  Jāteic gan, ka Bārbijas un Lego klucīši ir klasika, kas ar dažādu jauninājumu palīdzību turpina iekarot bērnu sirdis. Par pārējām – pavisam nesenas pagātnes bērna ”neatliekamās nepieciešamības rotaļlietām” esi jau aizmirsusi. Ieskaties! Redzētais noteikti tevī raisīs jaukas atmiņas.

Foto:

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl