Komentāri
Mammu, lūdzu, lūdzu nopērc man……Vai atceries? Bērnu kulta rotaļlietas
FOTO: Flickr.com

Vismaz reizi gadā pie apvāršņa parādās rotaļlietas, kuras bērnudārza grupiņā vai klasē, ir VISIEM. Protams, arī tu pa galvu pa kaklu skrien uz veikalu, lai tavs bērns vienīgais nepaliktu bez ”beibleida”, ”bakugana” vai ”fingerborda.” Turklāt, labi zinot, ka pēc pāris mēnešiem mājās šīs mantiņas mētāsies visos kaktos un nevienam nebūs vairs vajadzīgas.

Pavisam tālā pagātnē Rīgā bija tikai viens veikals, kur varēja iegādāties rotaļlietas – Bērnu pasaule, kuru pircēji gāza apkārt, ja tur pēkšņi parādījās importa lelles no Vācijas. Dāmas, kurām jau ir nedaudz vairāk par trīsdesmit, noteikti atceras pirmās lelles Bārbijas. Šo lelli, kuru jau pasaulē pazīst vairāk kā pusgadsimtu, pie mums sākumā varēja iegādāties vienīgi, kā toreiz sauca, komercveikalos.  Jāteic gan, ka Bārbijas un Lego klucīši ir klasika, kas ar dažādu jauninājumu palīdzību turpina iekarot bērnu sirdis. Par pārējām – pavisam nesenas pagātnes bērna ”neatliekamās nepieciešamības rotaļlietām” esi jau aizmirsusi. Ieskaties! Redzētais noteikti tevī raisīs jaukas atmiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl