Maksts muskuļa trenēšana

Komentāri

Trenējot pareizos muskuļus, iespējams sasniegt labāku sajūtu seksa laikā. Var izmantot maksts lodītes, stikla lodītes, elektrostimulatoru un vēl dažādus priekšmetus, kas trenēs maksts muskulatūru. Vairāk uzzini šajā video!

Maksts trenēšana palīdz pret urīna nesaturēšanu, kā arī sievietēm pēc dzemdībām tas ir nepieciešams, jo veidojas noslīdējumi. Ikvienai no mums, kas daudz laika pavada sēdošā pozā, maksts veidojas gluda, kas nav pareizi. Makstij ir jābūt rievotai.

Treniņi jāveic trīs reizes nedēļā pa pusstundai. Arī vīrieši jutīs atšķirību!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl