Mākslinieciski foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces ”atdzīvina” populāras gleznas

1 komentārs
Mākslinieciski foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces ”atdzīvina” populāras gleznas
INSTAGRAM

”Mrs.Latvija” 2020. gada dalībnieces turpina izrādīt savus talantus un fantāziju. Skaistules fotogrāfijās ”atdzīvina” visu iemīļotas gleznas. Apskati daiļavu veikumu!

Pirms dažādām skaistumkonkursa ”Mrs.Latvija” klātienes aktivitātēm, dalībniecēm ir iespēja sevi izrādīt attālināti, iesaistoties ”foto maratonos”.

Pārcelts ”Mrs.Latvija 2020” fināls! Simpātiju balsojums tiek pagarināts

Foto: ”Mrs.Latvija” dalībnieces iesaistās profesiju maratonā

Šoreiz skaistules ļāvušās mākslas pasaules, gleznu vilinājumam un centušās iejusties gleznu tēlos.

Mākslas darbi izvēlēti vadoties no aktualitātes, atpazīstamības, izceļot spēcīgas sievietes, kuras dažādos laika posmos izpelnījušās apkārtējo uzmanību.

Topošās skaistumkaralienes centās ”atdzīvināt” – Alfredo Ramosa Martinesa gleznu ”Vendedora de Flores”, Otto Diksa mākslas darbu ”Žurnālistes Silvijas fon Hardenas portrets”, Karla Brulova gleznu ”Itāļu pusdienlaiks”, Frīdas Kalo gleznu ”Pašportrets ar pērtiķi” un Aleksandra Deineka darbu ”Parīziete”.

”Gleznu maratons veiksmīgi parāda meiteņu izdomu. Piecu dienu laikā ļoti daudz uzzināju par dalībniecēm! Šobrīd visiem zināmu mākslas darbu ”atdzīvināšana” ir populārs sociālo tīklu ”trends”, tā ir iespēja ne tikai nodarbināt sevi, bet arī uzzināt ko jaunu par mākslu,” atklāj konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Apskati galeriju un novērtē ”Mrs.Latvija” dalībnieču centienus!