Komentāri
Mākslas terapija. Labāka par jebkurām zālēm un mediķiem

Par mākslas terapiju tiek uzskatīts seanss, kura laikā profesionālis ar klientu sarunājas caur mākslu un kreatīvu procesu, izpaužot emocijas, mācoties uzvedību un pat cīnoties ar atkarībām. Mākslas terapija ir lielisks veids, kā celt pašvērtējumu un atbrīvoties no stresa. Kāpēc tā ir tik populāra? Lūk, četri iemesli.

Tu strādā caur savām emocijām, nerunājot par tām

Galvenais ir process. Mākslas terapija ļauj pilnībā atbrīvoties, jo tiek nodarbināta tikai labā smadzeņu puslode, kas atbildīga par radošumu. Caur mākslu ir vieglāk izpaust emocijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tu jūties iedrošināts

Vizuāli paustas emocijas un bailes ir vairāk izprotamas nekā ar vārdu palīdzību. Māksla iedrošina kļūt labākam, nepazaudējot sevi.

Stresam – nē

Radošais process būtiski samazina stresu. Klienta prāts koncentrējas uz mākslas darbu, nevis apkārtējiem notikumiem. Šajā procesā svarīgs ir tikai tas, kādā krāsā būs nākamais zīmulis, ar ko krāsot zīmējumu. Līdzko samazinās stress, vairojas prieks un miers.

Izpaudies droši

Daudzas spēcīgas emocijas ir pārāk nomācošas, lai tās izpaustu mutiski, tāpēc tev ir iespēja to izdarīt caur mākslu.

Foto: izmēģini spēkus mandalu zīmēšanā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl