Mājas treniņu rezultāts! Dālija Gaile nodemonstrē savas tvirtās formas bikini

7 komentāri
Mājas treniņu rezultāts! Dālija Gaile nodemonstrē savas tvirtās formas bikini
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Fitnesa trenere, modele, skaistumkaraliene Dālija Gaile arī laikā, kad sporta zāles ir slēgtas, turpina uzturēt sevi formā. Skaistule mājas apstākļos trenējas, lai būtu gatava izrādīt savu augumu bikini.

Pirms nedēļas Dālija izteicās, ka gada laikā vairums cilvēku ir palaidušies un no sportiskajiem ķermeņiem pāri nav palicis nekas.

Daiļava aicināja neaizmirst par tuvojošos pludmales sezonu, kas daudziem liks sarkt un bālēt.

Video: fitnesa skaistulīte Dālija Gaile parāda, cik veikli spēj atspiesties ūdenī

Foto: fitnesa skaistulīte Dālija Gaile kaila relaksējas vannā un bauda šampanieti

Lai viņas pateiktais nebūtu tikai tukši vārdi, Dālija ļāvusies pikantai fotosesijai bikini un nu nodemonstrē mājas treniņu rezultātu.

”Man ir spēcīgs raksturs. Tas, ka ir aizvērtas sporta zāles un vairāk laika jāpavada mājās man neliek iesēsties dīvānā ar čipsu paku vai treknas tortes gabalu rokās. Es ēdu veselīgi, trenējos, mana dzīve turpinās, tā nav ”uzlikta uz pauzes”,” tā Dālija.

Sieviete uzsver, ka pāris mēnešu laikā nav iespējams iegūt tvirtas formas, vai zaudēt apaļo puncīti, tātad – vairums no tiem, kas palaidušies, arī pludmalē izrādīs nevis muskuļus, bet ļumīgus vēderus un ciskas.

”Dievinu demonstrēt savu ķermeni, sava darba rezultātu, cenšoties motivēt arī citus būt sportiskiem un veselīgiem. Es apzinos, ka esmu seksīga, apzinos, ka daudzi apbrīno manu ķermeni, tas liek smaidīt, skaisti ģērbties, neslēpjot savu miesu platos ”paltrakos”, pamatojot to ar modi,” tā Dālija.

Vasaras sezonā Dālija pludmalē ne tikai sauļojas, bet arī sporto – spēlē volejbolu, brauc ar velosipēdu, skrien, piepumpējas un veic citus vingrinājumus – apvienojot iedeguma iegūšanu un fiziskās formas uzturēšanu.

”Gada laikā cilvēki sevi ir ļoti nolaiduši.” Fitnesa trenere Dālija Gaile atgādina, ka tuvojas pludmales sezona