Mainīti ”Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātijas balsojuma nosacījumi

Pēc tam, kad konkursa ”Mrs.Latvija 2020” skatītāju simpātiju balsojumā konstatētas negodīgas datu manipulācijas, mainīti balsojuma nosacījumi. Skaties.lv aicina satrauktās potenciālās skaistuma karalienes iepazīties ar jauno balsošanas sistēmu un informēt savus fanus.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Enriko

  Enriko

  Krokšu saiets. Pašas par sevi sabalso. Kāda jēga no tāda?
 • Inese Bērziņa

  Inese Bērziņa

  Sievietēm vajadzēja padomāt pirms pieteikšanās konkursam, šim konkursam nav nekāda prestiža, tāds apsmiekls vien ir. Pareizi darīja tās 4 dāmas, kas izstājās! Malači, jāboikotē tādi "pīļu dīķa" konkursi, lai Lindenblate blamējas viena pati
 • es

  es

  Kāpēc nevar komentēt,lūk,tas ir jautājums? Komentārus nevar ievietot!
 • es

  es

  read:https://sejas.tvnet.lv/6751178/lindenblate-par-izskanejusajam-apsudzibam-krapsana-neesmu-murniecei-parada-nevienu-centu?_ga=2.190492395.1367858237.1594240709-679617814.1594240708
 • taisniba

  taisniba

  nu re, kārtējais skaties lv izgājiens. Atkal mēģina sevi attaisnot. par balsu skaitu - varbūt gudrie tehniskie darbinieki var pateikt, kurā valstī atrodas šīs IP adreses? IP adrese var dienā atkārtoties 100 un vairāk reižu, ja balsotāji darba vietā ieiet savos profilos no vienas IP adreses.
  Cienījamie tehniskie darbinieki - neuzskatiet, ka visi cilvēki ir muļķi, kurus Jūs variet piemānīt. Atzīstiet savas kļūmes. Jūsu atrunas katru dienu mainās. 1. balsis pirktas;2. balsis vāktas no vienas IP adreses, 3. tagad jau tiek uzmanība pievērst balsu skaitam no vienas IP adreses. ja jau esiet tik gudri kā rakstiet, tad izdariet tā, lai dienā var tikai vienreiz nobalsot no katras IP adreses.
  Iespējams, ka šī brīža balsojums ir nepieciešams kādai no "labajām, godīgajām" meitenēm?
  Ar kādām tiesībām tiek stāstīt Krievijas skaistulēm par meitenēm? kur paliek datu aizsardzība??
  Rimstieties apmelot Latvijas dabiskās meitenes, neskaudiet!!
  • es

   es

   Kristīnei Lindenblatei-
   1.Kā Jūs pandēmijas laikā varējāt izsekot IT adresēm,ja balsojumi gandrīz vai nenotika (gluži otrādi balsot varēja bet skaitļi bija nemainīgi, kas arī apšauba organizātoru gadaprātu),jo Jūs paziņojāt,ka konkurss ir pārcelts uz nākošo gadu?
   2.Kāpēc oficiāli neesat nosaukusi datumu ar kuru drīkstēs uzsākt balsot un līdz kuram datumam? Jūs esat maldinājusi sabiedrību! Līdz ar to,visa norise ir maldinoša. Jeb Jūs to darāt tīšām,vai nu lobējot sevi vai kādu no dalībniecēm?
   3.Par ko meitenes Jums maksāja dalības maksu,ja konkurss ir pārcelts?Kā Jūs esat šo naudu šobrīd atdosiet,ja meitenes savus nodomus vēlas mainīt un konkursā nepiedalīties? Kā šī nauda ir izlietota 34x50.00 euro?
   3.Ja Jūs neminēsiet šo meiteņu uzvārdus,tad Jums draud nopietni tiesu darbi vai savi apmelojumi būs jāatsauc,sakarā ar publiski izteiktiem apvainojumiem,jo šaubu ēna gulstas uz visām dalībniecēm.Ja varat pierādīt (dīvaini ka to vēl neesat izdarījusi un nosaukusi,jeb tas ir Jūsu fantāzijas auglis un uzmanības piesaistīšana-apvainojot citus),kura ir "nopirkusi" balsojumus,tad sauciet vārdus un uzvārdus.Un vēl-IT adreses nav pieejamas kuram katram un kad ienāk prātā,šajā gadījumā katru adresi sargā Datu aizsardzības likums.Arī šajā ziņā Jums draud lielas nepatikšanas.
   4. Vārds PIRKŠANA ir jāpierāda
   4.Arī Skaties.lv būs sava rīcība jāpamato,bet jāatbild būs Jums.
   Būtu arī jāuzzin,vai Jums ir morālas un ētiskas tiesības organizēt tāda veida konkursus,ja
   https://www.apollo.lv/6747061/krapsanas-skandala-iesaistita-kristine-lindenblate-izklaidejas-jurmala
   "Kā atklāj pati Lindenblate, viņa neesot parādā nevienu centu ne Lindai Mūrniecei, ne Mainotam Vecvagaram, kuri izvēlējušies publiski diskreditēt skaistumkonkursu rīkotājas vārdu, piebilstot, ka par nepatiesu ziņu publicēšanu ir paredzēta atbildība personām, kuras publiski izplata apmelojošas ziņas."- kā redzams pati organizātore zina,ko nozīmē publicēt nepatiesas ziņas un Skaties.lv cerams arī!

   Viennozīmīgi,Latvijā organizētie konkursi ir bodīte un sakiet, ka man nav taisnība? Un ir jāizvērtē,vai visi drīkst to maz darīt jeb nauda nosaka visu? Bet ja jau tā, tad par ko uztraucas Lindenblate?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!