Maini attieksmi pret apģērbu, mainīsies dzīve

Komentāri
Maini attieksmi pret apģērbu, mainīsies dzīve
FOTO:Mark Lehigh, Flickr.com

Populārais teiciens ”Neskati vīru no cepures” ne vienmēr ir patiess smalko enerģiju līmenī. Ezotēriskās zinības vēsta, ka apģērba krāsas un stila elementi kopā ar informatīvi enerģētiskā lauka īpatnībām pastāsta par cilvēka dziļāko būtību. Izrādās, arī tavai attieksmei pret apģērbu, kuru valkā, no ezotēriskā skatpunkta ir visai būtiska nozīme.

Valkāšanas kultūra iekļauj draudzīgas attiecības ar apģērbu. Ikdienā tas nozīmē ne tikai regulāru tā kopšanu, bet arī cieņas pilnu attieksmi. Uzzini, kādas kļūdas nedrīkst pieļaut, no enerģētikas viedokļa, attieksmē pret savu apģērbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • Mētāt apģērbu pa grīdu – tas būtu līdzīgi, kā nosviest uz grīdas savas enerģētikas dublikātu.
  • Nevīžīgi iesviest drēbes skapī vai uzmest uz plaukta.
  • Turēt kopā tīro un netīro apģērbu.
  • Ilgāku laiku turēt kopā saplēstu un veselu apģērbu, jo tā tiek piesaistītas neveiksmes, nabadzības programma.
  • Veļu nevajag lāpīt, jo tādējādi tiek ”lāpīta” cilvēka intīmās jomas enerģētika.

FOTO. Šādas drēbes to valkātājas noteikti nav mētājušas pa zemi

  •  Mazgāšanai (īpaši veļai) ieteicams izmantot pēc iespējas dabīgākus līdzekļus. Ideālā gadījumā vīriešu apģērbs būtu jāmazgā atsevišķi no sieviešu apģērba.
  • Ja vien ir tāda iespēja, veļas žāvēšanai būtu vēlama gan saules, gan Mēness enerģija, tāpēc to periodiski ieteicams atstāt žūšanai un izvēdināšanai ārpus telpām (vislabāk pilnā vai jaunā Mēnesī).
  • Ļoti rūpīgi un regulāri apģērbs jākopj, ar stresu pārpildītos dzīves posmos (īpaši veļa, apģērbs, kas atrodas tuvu miesai, lielie apģērba gabali), lai apģērbā nepaliek slimību enerģija.
  • Ja apģērbam ir metāla rāvējslēdzēji, pogas, citi metāla elementi, tos ieteicams palaikam notīrīt (vismaz vienu reizi tūlīt pēc apģērba iegādes vai dilstoša Mēness laikā).
  • Īpaši rūpīgi jāizgludina nošuves, volāni, mežģīnes un lentītes, jo šie apģērba elementi ir naski un svešas enerģētikas ”uzlasīšanu.”
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl