Maija Silova sniedz praktiskus padomus, kā izvēlēties ziemai piemērotu mēteli

3 komentāri
Maija Silova sniedz praktiskus padomus, kā izvēlēties ziemai piemērotu mēteli
INSTAGRAM

Modes ikona, stila eksperte Maija Silova bieži vien sniedz saviem sociālo tīklu sekotājiem padomus, kā izvēlēties piemērotu, stilīgu apģērbu. Šoreiz skaistule iesaka, kā izvēlēties ziemai mēteli.

Ar padomiem mēteļa izvēlē Maija dalījās sociālā tīkla ”Instagram” īsajos stāstos un arī ierakstā.

Maija Silova atklāj, kā viņai ilglaicīgi izdodas saglabāt matos ”svaigumu”

View this post on Instagram

A post shared by Maija Silova (@silovamaija)

Modes eksperte Maija Silova atklāj pagarinātās vestes privilēģijas

Maija uzskata, ka plīša mēteļi ir uz palikšanu. Tie rada nepārspējamu omulīguma un siltuma sajūtu. Šāda tipa mētelis piestāv džinsiem un aktuālajai ”jātnieku” zābaku tēmai, kā arī lakoniskai klasikai un minimālismam.

Par garajiem aitādas mēteļiem modes eksperte saka, ka tie joprojām ir modē, bet objektīvi jāizvērtē vai izvēlētais virsdrēbes tips piestāv augumam.

”Dūnu tipa jakas ir piedzīvojušas jaunus laikus un jaunu dizainu. ”Piepūstais” efekts ir saglabājies, nācis klāt elegantāks un lakoniskāks dizains,” skaidro Maija.

Maija domā, ka brīvi krītoša piegriezuma askētisks mētelis ir modernas elegances privātstunda. Šāda tipa mētelis nav pirkums vienai sezonai.

”Vienmēr pievērsiet uzmanību detaļām. Pat neilona mētelis kļūst klasiskāks un sievišķīgāks ar asimetriskajām ielocēm,” tā Maija.

Toties divpusēji mēteļi ir praktiski un pievilcīgi.

Modes eksperte aicina neaizmirst, ka ”tulpes” silueta piedurknes vienmēr piešķir valkātājai papildus grāciju un majestātiskumu.

Iegādājoties mākslīgās ādas mēteļus, stila eksperte lūdz pievērst uzmanību piedurknēm un plecu daļas dizainam – papildus stila elementi koptēlam uzreiz piešķir “raksturu”. Der neaizmirst, ka lieliska alternatīva melnajam ir tumši zaļš un brūns.

Iegādājoties mēteli, Maija vienmēr izvērtē, ar kādiem apaviem plāno to valkāt – papēžu, bezpapēžu. Tā var apzināties aptuvenās proporcijas.

”Oversize” džemperi jāvalkā zem neapspīlēta mēteļa, vēlams brīva, taisna piegriezuma.

Maija Silova pamāca, kā mājas apstākļos tikt pie karaliskām lokām un matu apjoma

3 komentāri