Maija Silova paziņo, ka putekļu mētelis šajā sezonā pildīs vairākas funkcijas

0 Komentāru
Maija Silova paziņo, ka putekļu mētelis šajā sezonā pildīs vairākas funkcijas
INSTAGRAM

Modes eksperte, ”influencere” Maija Silova aktīvi iepazīstina savus sociālā tīkla ”Instagram” sekotājus ar dažādām modes tendencēm. Tādā veidā, pievēršot uzmanību sezonālajām aktualitātēm. Šoreiz Maija pastāsta par putekļu mēteli.

Maija paziņo, ka šajā sezonā putekļu mētelis ir valkājams ne tikai siltumam, bet arī kā stila elements.

Modes eksperte Maija Silova atklāj pagarinātās vestes privilēģijas

View this post on Instagram

🐦šajā sezonā putekļu mēteļi ir valkājami ne tikai siltumam, bet gan kā stila elements, kas koptēlam piešķir vieglumu, bet tajā pašā laikā arī pludinātu struktūru, bet apjomīgais siluets ļaus izbaudīt visas komforta privilēģijas. Kas Tev jāzina par trenci, jeb putekļa mēteli⁉️ 🐦Šobrīd aktuālākie ir brīvi, oversizes mēteļi, kuriem noteikti var arī izcelt vidukļa līniju izmantojot platāku jostu (pat ar krāšņiem dekora elementiem kā mākslīgās pērles) 🐥divpusējie mēteļi, kas rada lielisku krāsu kontrastu akcentu 🐦 kapuce!!!, kas ne tikai pasargās no vējiem, bet piešķirs sportisku šiku koptēlam 🐥trenci var valkāt praktiski ar visu. Siltākā dienā tas perfekti izskatīsies pat ar T-kreklu. Šajā sezonā putekļu mētelis kalpo arī kā sava veida apmetnis, jo to vari neaizpogāt un izmantot daudzslāņainības effektam 🐦un, protams, kabatas. Dekoratīvās vai praktiskās, tām ir jākļūst par uzmanības ,,ķērāju” jaunizvēlētajā mētelī👌 Тренч он всегда тренч💛 Но, в этом сезоне это не только элемент комфортного и практичного гардероба, но и так же абсолютный имиджмейкер. Носить его можно практически со всем, главное помнить😇, что на данный момент самые актуальные силуэты, прямые, оversized с возможностью ,,взять” под в меру широкий пояс, плетеный, гладкий или даже декоративный с камнями.❕❗❕ В более теплый день тренч с майкой приобретет свободный, спорт шик, а для элегантного акцента лучше компаньона, чем белая блузка не сыскать👍 В этом сезоне ,,ловитель” внимания- карманы, которые стали одним из характерных акцентов весны-лета 2020 🦚 When you find the right trench coat, you’ll have a true fellow 24/7, no matter the temperature outside🌦☀️🌩🌤 #tvpresenter #trenchcoat #GalaxyZFlip #mansSamsung #WithGalaxy #chihaircare #farouksystems #hairstyle #chibaltic #manssamsung + #latvia

A post shared by Maija Silova (@silovamaija) on

Mētelis piešķirs koptēlam vieglumu, bet tajā pašā laikā arī pludinātu struktūru. Apjomīgais siluets ļaus izbaudīt visas komforta privilēģijas.

Modes pazinēja uzsver, ka šobrīd modē ir brīvi, ”oversize” mēteļi, kuriem noteikti var arī izcelt vidukļa līniju – izmantojot platāku jostu.

Der arī jostas ar krāšņiem dekora elementiem, piemēram, mākslīgajām pērlēm.

Lieliska izvēle ir divpusējie mēteļi, kas rada krāsu kontrastu akcentu.

Neiztikt bez kapuces, kas ne tikai pasargās no vēja, bet arī piešķirs sportisku šiku koptēlam.

Putekļu mēteli var valkāt ar visu – siltākā dienā tas perfekti izskatīsies pat ar T kreklu.

Šajā sezonā putekļu mētelis kalpo arī kā sava veida apmetnis, to var neaizpogāt un izmantot daudzslāņainības efektam.

Dažādas kabatas, nav būtiski dekoratīvas vai praktiskas, galvenais tām jākļūst par uzmanības ”kērāju” koptēlā!

0 Komentāru