Maija Silova: Ceļš uz skaistumu sākas sievietes galvā

0 Komentāru
Maija Silova: Ceļš uz skaistumu sākas sievietes galvā
Foto: TV3 publicitātes foto

Televīzijas raidījumu vadītāja, Ievas pārvērtību tievēšanas sezonas eksperte Maija Silova ir viena no tām sievietēm, par kuras izskatu vienmēr var teikt – perfekts. Maijas pārliecība, – lai sieviete labi izskatītos, viņai vispirms ir jāapzinās sevi, savas vēlmes un jāatrod sevi ”laikā un telpā”. Tad arī sāksies sievietes veiksmes stāsts.

Starta punkts ir galvā

Pirmkārt, tikt skaidrībā, ko sieviete pati saprot ar jēdzienu “labs izskats.” Formulēt to. Tas ir starta punkts. Apzināties, kur ir viņas vieta ”laikā un telpā” – kurā brīdī, kurā vietā un kādā veidolā viņa jūtas harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli. Visas dzirdētās runas un pieņemtos stereotipus ”laist gar ausīm” un ieklausīties sevī. Tā ir pamata formula. Nelīdzēs ne dārga kosmētika, ne matu krāsas maiņa, ne slavenu zīmolu drēbes. Pat diēta un plastiskās operācijas neglābs, ja nebūs ”kārtības galvā.”

Vislielākā kļūda

Sievietei ir jānovērtē un jāapzinās sava auguma, individuālā izskata īpatnības un iezīmes. Tās arī jāizmanto kā bāze, uz kuras būvēt savu tēlu. Nekādā gadījumā NESALĪDZINĀT sevi ne ar vienu citu. Tā ir globālākā kļūda, ko parasti sievietes dara. Tas ir ceļš uz nekurieni – vēlme kaut kam līdzināties un gribēt sev kaut ko, kas nepiestāv. Tas nozīmē, ka sieviete sāks meklēt ceļu haosā, kur to atrast ir neiespējami. Turklāt mūsdienu steidzīgajā laikmetā tā ir milzīga sava laika resursu lieka tērēšana.

Ikdienas labās rutīnas komplekts

Nedaudz akcentētas acis, neliels vaigu sārtums un lūpu spīdums. Tas ir ”pirmās nepieciešamības komplekts,” kas būtu ikdienā jāizmanto, lai sievieti pamanītu, un viņa varētu, ienākot telpā, izstarot gaišu, pozitīvu mirdzumu. Lai arī var reizēm sabiedrībā iziet pavisam bez ikdienas grima, tomēr mēs dzīvojam laikam līdzi, socializējamies, un ar savu izskatu vēlamies kaut ko pateikt. Nelielais make up pavēstīs apkārtējiem to, ka esi veltījusi savam izskatam liekas 10 minūtes, jo cieni savus kolēģus un līdzcilvēkus, ar kuriem komunicē.

Laimes sajūta = labs izskats

Labs izskats ir tad, ja esi līdzsvarā ar sevi. Pat ja šodien matu sakārtojums nav izdevies tāds, kādu iecerēji. Ja esi bālāka kā parasti, bet zem acīm ir nedaudz tumši riņķi, tas neatspoguļo momentā sievietes patieso izskatu. Ja sieviete pati uzskatīs, ka ar viņu viss ir kārtībā, tad tā arī būs. Jo viņa būs harmonijā ar sevi, un līdz ar to arī apkārtējiem ”translēs” pozitīvo enerģiju. Un laimīgas sievietes dāvātā pozitīvā enerģija tad arī ir tas labais izskats.

 

Maijas labsajūtas trīs vaļi

Dievs. Daba. Darbs. Kā Annai Brigaderei. Šī trīsvienība ir tā, kas dod spēku un palīdz. Un, ja jūtu, ka kaut kā trūkst, ka esmu pametusi novārtā vismaz vienu no šiem komponentiem, tad steidzīgi meklēju balansu.
Ar darbu ir vieglāk. It īpaši, ja dari to, kas patīk. Esi “iejūgts” – un ej. Taču ar ”augstākajiem spēkiem,” ir jāatrod laiks ”pakomunicēt” un atrast līdzsvaru. Līdzsvars ir tas, kas norāda pareizo ceļu tālāk.

Pastaigas

Līdzsvaru es atrodu garās pastaigās. Kad sanāk brīvs laiks – 3 vai pat 4 stundas. Tik uz priekšu, cik vien spēka. Pa mežu vai gar jūru. Galvenais, lai ir miers, nav cilvēku un kņadas. Tā ir harmonija, ko pati laika gaitā esmu izveidojusi, un tā mani konkrētajā brīdī bagātina.

Velosipēds

Mana fiziskā aktivitāte ir braukšana ar velosipēdu. Jau kopš skolas laikiem. Varu nobraukt 60 un vairāk kilometru no vietas. Tā ir vēl viena nodarbe, kas sniedz man atslodzi. Palaižu visas nebūšanas vaļā, un pēc tam “viss ir labi un visus atkal ļoti mīlu”…

Miegs

Izgulēties. Manuprāt, tas ir svarīgi ikvienai sievietei. Nepazīstu nevienu, kura var ilgstoši gulēt pāris stundas diennaktī un labi justies. Manā dzīvē tas ir noiets posms. Tā bija vidusskolas pēdējā klasē, manas TV karjeras pats sākums. Tad līdz plkst. 4.00 no rīta ar videoinženieri montējām nākamās dienas raidījumu, bet plkst. 7.00 man bija jāceļas, lai dotos uz skolu. Tagad tā vairs nevar. Ir jāsakārto sava dienas kārtība tā, lai darbs un citi pienākumi neatņemtu laiku miegam. Lai arī cik skarbi tas neskanētu, turklāt cenšamies bieži to noliegt, būsim godīgas – pašas zinām, ko dara ar nodzītiem zirgiem. Tā ir sūrā realitāte, un sieviete nedrīkst aizmirst rūpēties par sevi. Ir jāatrod laiks sev un savām vajadzībām, jo mūsu vietā cits neviens to nedarīs.

0 Komentāru