Maija Rozīte-Krištopane atklāj savu dailes noslēpumu

26 komentāri
Maija Rozīte-Krištopane atklāj savu dailes noslēpumu
TOMS NORDE

TV un radio personība Maija Rozīte-Krištopane uzsver, ka darbs un ar to saistītie projekti paredz viņai vienmēr būt vislabākajā formā, līdz ar to dekoratīvā kosmētika viennozīmīgi ir Maijas ikdienas sastāvdaļa.

”Daudzu gadu laikā esmu ne tikai pati diezgan prasmīgi apguvusi make-up uzklāšanu, bet arī atklājusi dažādus produktus, bez kuriem neiztieku teju ne dienas,” saka Maija Rozīte-Krištopane.

Maija citē pasaulslavenu vizāžistu vārdus, ka grima uzklāšanai svarīgākais solis ir pamats, proti, sagatavota, attīrīta, mitrināta, pabarota āda.

”Manas sausās ādas labsajūta prasa lielu uzmanību un pūles, un pēc ziemas, īpaši tuvojoties siltajam, saulainajam vasaras periodam, ļaujos dažādu veidu augļskābju pīlingiem.

Regulāri – visa gada garumā veicu biorevitalizācijas un plazmas injekcijas, kuru efektu lieliski nostiprina hidrodermijas procedūra. Arvien vairāk pievēršu uzmanību dienas krēma īpašībām, raugos, lai tas pasargātu no UV stariem un ārējiem radikāļiem.”

Maija izvēlas pirms grima uzlikšanas uzklāt plānu kārtiņu ”Sensai” tonālās emulsija, bet kā obligātu produktu iekļauj zeltainu ”Guerlain” bronzeri, izgaismojošu zīmuli un ”YSL” acu ēnas zemes toņos.

”Man raksturīgi ir acu līnijas iezīmēšana – bez tās es sevi vairs nevaru iedomāties. Tādēļ mans atklājums ir ikdienas zīmola ”Catrice” Liquid Eye Liner.

Lūpukrāsas un spīdumi man ir lielā cieņā, un – līdzīgi kā apģērbu – arī tos izvēlos atkarībā no garastāvokļa un situācijas. Toņu spektrs ir plašs – no maigi caurspīdīgas miesas krāsas līdz pat ķiršu vai purpursarkanam. Nereti izvēlos arī matētas struktūras lūpu krāsas,” sava kosmētikas maciņa saturu atklāj skaistā Maija.

26 komentāri