Magone Liedeskalns plāno līdz Ziemassvētkiem izdot savu dzejas grāmatu

29 komentāri
Magone Liedeskalns plāno līdz Ziemassvētkiem izdot savu dzejas grāmatu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Priecīgas ziņas šovā ”Saimnieks meklē sievu” iepazītās Magones dzejas talanta cienītājiem. Ja viss izdosies, jau šogad uz Ziemassvētkiem varēsim viens otram dāvāt Magones vārsmu krājumiņu. Magones Liedeskalns.

Kā Skaties.lv atklāj Magone, kuru šovos iepazinām kā Burku, bet kura pēc kāzām ar lietuvieti kļuva par Šutovieni, lai nejauktu galvu talanta cienītājiem, viņa izlēmusi pieņemt dzejnieces pseidonīmu.

Vārsmu krājums iznāks zem vārda Magone Liedeskalns.

”Liedeskalns būs manu darbu pseidonīms. Bet dzīvē jau joprojām Šutova sieva,” Skaties.lv skaidro Magone.

Un vārdu salikumu ”Magone Liedeskalns” visur redzēsim jau pavisam drīz. Kā atklāj Magone, rokasstiepiena attālumā ir viņas lielā sapņa realizācija – jau pavisam drīz dzejnieces ilgi lolotās vārsmas paredzēts izdot taustāmā formātā, skaistā krājumā.

”Pagaidām konkrēts datums nav zināms, bet ļoti ceru, ka līdz Ziemassvētkiem,”  var pačukstēt Magone.

Faniem atliek turēt īkšķīšus, lai viss izdodos un svētkos dāvanā mīļajiem varētu pasniegt ko paliekošu – Magones Liedeskalns vārsmu izlasi.

Pseidonīmu Liedeskalns Magone izvēlējusies, iezīmējot savu atgriešanos pie saknēm – dzīves Gulbenē.

Liedeskalni ir pakalnu rinda Jaungulbenes pagasta Liedes upes krastā. Tie tiek uzskatīti par savādu dabas brīnumu, jo taisnā un kārtīgā rindā savietojušies līdzenumā.

Mistiskos Liedeskalnus apvij dažādas teiksmas un leģendas.

Tā kā arī Magones dzīve ir teiksmām un leģendām apvīta, un viņa nereti tiek dēvēta par īstu dabas brīnumu, māksliniece ar pseidonīma izvēli trāpījusi desmitniekā.