Madara Kiviča uzsākusi jaunas attiecības un pēc šķiršanās mainīs uzvārdu

18 komentāri
Madara Kiviča uzsākusi jaunas attiecības un pēc šķiršanās mainīs uzvārdu
INSTAGRAM

“Influencere” un divu meitu mamma Madara Kiviča pāršķīrusi jaunu lapu dzīvē. Iedvesmojošā meitene drīz būs oficiāli šķīrusies no meitu tēva, mūziķa Andra Kiviča, uzsākusi jaunas attiecības un pēc šķiršanās plāno atgriezties savā uzvārdā, kļūstot par Madaru Niperi.

Kā žurnālam ”Ieva” pastāstījusi Madara, vēl atlikušas pāris nedēļas, līdz viņas un Andra Kiviča laulība būs oficiāli šķirta, un viņa šo brīdi ļoti gaidot.

”Nav tā, ka steidzos un gribu tūlīt precēties, bet gaidu. Pirmkārt, tas būs kā apliecinājums cilvēkam, kas man simpatizē,” žurnālam skaidro Madara, atklājot, ka otrs iemesls – ir pienācis īstais laiks, nav ko vilkt garumā.

Madara atklāj, ka ir simtprocentīgi pārliecināta, ka ar Andri nākotni nesaistīs un viņas dzīvē ienācis cits vīrietis. Pēc šķiršanās Madara izlēmusi atgriezties pie uzvārda, kas viņai bijis pirms kāzām.

”Būšu Nipere. Tas nav ātrumā pieņemts lēmums, es apdomāju gan plusus, gan mīnusus. Jā, tad meitenēm būtu cits uzvārds, bet kas tas par argumentu, ka jābūt vienā uzvārdā ar bērniem?

Es taču tāpat esmu mamma,” intervijā stāstījusi Madara.

Meitene, kura ikdienā darbojas kā dažādu zīmolu reklāmas seja un auklīte, atklāj, ka Kiviča uzvārda dēļ cieš viņas karjera.

”Esmu pazaudējusi diezgan labas un vērtīgas sadarbības par lielām naudas summām – tāpēc ka man tāds uzvārds. Un saprotu, ka tam nāk tāda negatīva pieskaņa līdzi,” lēmumu pieņēmusi Madara.