Foto: Madara Kiviča izrāda savu maigo, sievišķīgo personību

19 komentāri
Foto: Madara Kiviča izrāda savu maigo, sievišķīgo personību
AGRITA PHOTOSTUDIO

Iedvesmojošā divu meitu mamma Madara Kiviča nereti iepriecina atbalstītājus ar skaistām fotogrāfijām un dzīves atziņām. Šoreiz fitnesa skaistulīte izrāda savu maigumu un trauslumu.

Fotogrāfijas, kurās Madara redzama īpaši sievišķīgā, trauslā, maigā tēlā viņa un bilžu autore publiskojusi sociālajos tīklos.

Madara Kiviča bauda vasarīgu atpūtu kopā ar meitiņām

Madara Kiviča atklāj, kāpēc viņas skapī ir maza augstpapēžu kurpju izvēle

Skaistā māmiņa maigos kadrus paraksta vārdiem – prāts ir kā dārzs, kurā mūsu domas ir mazās sēkliņas. Un tikai mēs izlemjam, vai tajā audzēt plaukstošus ziedus vai nezāles.

View this post on Instagram

❤️How always thinking what picture i need put first? 💐Summer is in the middle 😿 Have you already managed to make all your plans, or have you already been to a photo shoot in this summer? 🥰 If not yet 👇comment and apply 🥰 💚Vasarā jau tūlīt pusē 😿🐰 vai esi paspējis izdarīt savus plānus, ko tik cītīgi sapņoju, kad bija auksti, un drēgni? Vai biji jau uz fotosesiju? Steidzies pieteikties, jo dienas paliek īsākas un vasarā steidzas 😿 ieraksti komentārā, ja vēlies fotosesiju, un izvēlies kuru bildi Tu liktu kā pirmo ❤️ ❤️Model @madara.kivica Dreses @klerr.lv 📸Foto&makeup @agrita_photography @agrita_makeup 🚗Car @houseofwildcats Hair @evy_beauty_studija 💐Flowers @purpur_fleur 💎Acesories @yourdream_jewelry

A post shared by Agrita Photostudio_official📸 (@agrita_photography) on

Jaunākajai fotosesijai Madara izvēlējusies baltu, viegla auduma kleitiņu, maigi rozā lūpas un ziedus, kuri vienmēr paspilgtina ikvienas dāmas sievišķību.

Šoreiz Madara priekšroku devusi veikala ”Klerr” kleitai.

Foto: Madara Kiviča burtiski staro, izrādot savu vasaras sākuma stiliņu

Fotogrāfijas tapušas pļavā un automašīnā, kas maigajiem kadriem piešķir papildus vienkāršību.

Sievišķīgo kadru komentāros Madaras atbalstītāji un draugi nebeidz jūsmot par viņas dabas doto skaistumu un stila izjūtu.

Iedvesmojies un iemūžini sevi uz skaistās Latvijas dabas fona!