Vai tu zināji? Lūpu cīņa. Gliemežvāks. Karaliskais. 10 skūpstu veidi

Pievienot komentāru
Vai tu zināji? Lūpu cīņa. Gliemežvāks. Karaliskais. 10 skūpstu veidi
FOTO: Alex D, Flickr.com

Britu pētnieki ir dažādu dzīves likumsakarību un detaļu izzināšanas meistari. Nenogurdināmie pētītāji ir noskaidrojuši ārkārtīgi svarīgu dzīves niansi – cik bieži cilvēki skūpstās. Aptaujā ir piedalījušies 4000 cilvēku. Tika noskaidrots, ka lielākā daļa pāru skūpstās divas reizes dienā, kamēr 10% to nedara nemaz. Daudzi respondenti pēdējo reizi kaislīgi skūpstījušies 17 gadu vecumā, turklāt liela daļa aptaujāto atzīst, ka skūpstīšanos uzskata par labāku nodarbi nekā nodarbošanos ar seksu.

Filozofi, kas noskaņoti uz romantiskas nots apgalvo, ka skūpsts ir īsta divu dvēseļu saplūšana vienā. Mēdz pat sacīt, ka divu mīlētāju skūpsta laikā debesīs dzimstot jauns eņģelis. Paldies Dievam, ka jau Senajā Indijā skūpsti ir ”sistematizēti” un aprakstīti ”Kamasutrā ”, citādi nabaga cilvēks apjuktu pavisam. Lūk, 10 skūpsti no visa garā saraksta. Iespējams, ka tu uzzināsi kādu jaunu skūpsta veidu. Taču, ja šādu – kā mūsu omītes teica mutēšanos būsi jau izmēģinājusi, tad tagad varēsi uzzināt – kā to sauc. Un, kas zina – varbūt kaisle un vēlme pēc mīļotā tuvības šajā piektdienas vakarā atnāks ar jaunu sparu.

Gludais skūpsts

Vīrietis ar savām lūpām apņem sievietes lūpas, savelk savas lūpas caurulītē un iesūc sevī partneres lūpas, cenšoties aizskart viņas mēli.

Lūpu cīņa

Partneru lūpas ir pavērtas. Abi vieglām, īsām kustībām piesūcas viens pie otra lūpām un cenšaties viegli iekost. Ir jābūt uzmanīgam, lai kaisles uzplūdos neiekostu pārāk stipri, un mīlas rotaļas nebeidzas ar asiņojošu lūpu.

Rotaļīgais skūpsts

Skūpsta mērķis – it kā nejauši pamodināt partnerī kaisli. Skūpsta laikā partneris viegli, īsām kustībām iekožas sievietes lūpās, bet viņa , kustinot mēli vīrieša mutē, cenšas puisi iekvēlināt.

Maigais skūpsts

Šis skūpsts māca gūt baudu no viegliem mēles un lūpu pieskārieniem. Spēks nav svarīgs, galvenais ir vieglums un maigums.

Foto:

Kautrīgais skūpsts

Skūpstoties partnere viegli kustina apakšlūpu, it kā cenšoties aizbēgt no partnera.

Gliemežvāks

Erotikas mākslas klasika. Bučiņa uz austiņas. Vieglām, īsām kustībām iekožoties mīļotās ausī, ar lūpām piekaroties ādai aiz auss.

Karaliskais

Karaliski jāskūpstās šādi: ar mēli pārlaist pār partnera zobiem, un maigi aizslidināt to aiz vaiga. Zini, ja tu tā dari – tev ir dižciltīgi gēni.

Kaislīgais skūpsts

Tā ir neskaitāmu skūpstu virkne zemāk par muti. Tiek skūpstīts kakls, krūtis, vēders, gūžas, roku locītavas, kājas zem ceļgala locītavas…un tieši pa tādu pašu ceļu skūpsti atgriežas atpakaļ.

Nektāra ievākšana

Skūpsta laikā vīrietis ar pirkstiem piespiež sievietes lūpas un uz skūpsta viņas mēli.

Skūpsts – spēle

Aizraujoša nodarbošanās – sacensība. Partneriem ir jācenšas izgrūst no savas mutes otra mēli, lai sīvas cīņas rezultātā iegrūstu savu mēli otram mutē. Mēļu cīņas beigās var iedot bučiņu otram uz deguna vai zoda.