Ļoti personiski. Marija Naumova: Audžumeita bija un ir mana skolotāja

Komentāri

Jaunākajā raidījumā Profesija – mamma dziedātāja Marija Naumova stāsta par savu pieredzi, veidojot attiecības ar vīra meitu Ramonu. Gan Marija, gan Ramona atzīst, ka tas nav bijis viegls, bet ļoti pamācošs laiks viņu abu dzīvē.

Jau desmit dienas pēc iepazīšanās Marija saņēma bildinājumu no sava nākamā vīra Raita. Par to, ka viņam ir desmit gadus veca meita, Marija no Raita uzzinājusi otrajā dienā pēc iepazīšanās. Ar Ramonu Marija satikusies meitenes dzimšanas dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Marija atzīst, ka vissarežģītākais šajā situācija bijis realitāti pieņemt, jo “cilvēks parasti pats izvēlas, ko mīlēt, bet pēkšņi dzīve tevi noliek fakta priekšā: pieņem un mīli.”

Savukārt Ramona atceras, ka sākumā nav pat pieļāvusi domu, ka tētis varētu apprecēties. Meitene nav bijusi apmierināta, ka pēkšņi viņai jādara mājas darbi, piemēram, jāmazgā trauki, jo domājusi, ka tas nav viņas pienākums. Marija uzskatījusi, ka ģimene jāveido visiem kopā, un katram ir savi pienākumi, tas arī esot bijis galvenais “karš”. Ramona stāsta, ka 12 gadu vecumā pat divas dienas aizbēgusi no mājām. Tas esot bijis viņas protests, jo šķitis, ka Marijai neesot taisnība. Audžumamma aizvedusi Ramonu pie psihologa.

Foto

Par tādu ģimeni, kā Marija sapņojusi, visi kļuvuši, kad piedzimis Marijas un Raita dēls Artūrs. Lai arī Ramona, kad uzzinājusi par gaidāmo ģimenes pieaugumu, esot bijusi nepatīkami pārsteigta, dienā, kad brālītis piedzimis, sapratusi, ka tas ir labākais, kas viņas dzīvē līdz šim noticis.

Video

Lasi vēl