Lotes zeme Igaunijā – īsts piedzīvojums gan vecākiem, gan bērniem

4 komentāri
Lotes zeme Igaunijā – īsts piedzīvojums gan vecākiem, gan bērniem
Foto: Krista Garanča / Skaties.lv

Bērniem brīvlaiks, savukārt vecāki cenšas izbrīvēt kādu brīvu dienu, lai varētu baudīt vasaru kopā ar atvasēm. Tā nu mēs nolēmām, ka pilsētā nav ko sēdēt, jābrauc prom no Rīgas! Draudzene teica, ka tepat kaimiņos, Igaunijā, ir kāds atpūtas parks, kurā jautri būs kā mazajiem, tā arī lielajiem. Divu domu nav – braucam uz Lotes zemi!

Ceļu remonti

Lotes zeme atrodas pie jūras un ir vien 8 kilometru attālumā no Pērnavas. Būtībā pusstundas brauciens no valsts robežas. Braucām piektdienā – paēdām brokastis un ar bērniem devāmies ceļā. Izbraucām plkst. 10.30. Laiciņš labs, kompānija vēl labāka, un, kas var būt jaukāks bērnam par apziņu, ka braucam uz ārzemēm? :)

Lai arī izbraucām laikus, ceļš pa Via Baltica bija visnotaļ nomācošs. Remontdarbi, remontdarbi un vēlreiz – remontdarbi! Māmiņas, jārēķinās, ka tie sākas jau Baltezerā. Pēc tam tie turpinās Svētciemā un Kuivižos. Pie viena luksofora jāstāv vismaz 15 minūtes, labi, ka automašīnā kondicionieris! Jebkurā gadījumā, ieteikums visiem – izbraucam laikus, jo mēs ieradāmies pēc plkst. 13.00, tātad braucām (vai arī stāvējām) divarpus stundas.

Foto: Krista Garanča / Skaties.lv

Foto: Krista Garanča / Skaties.lv