Lillā saistās ar mistiku, dzeltenā – ar drosmi, brūnā norāda uz materiālismu: krāsu ietekmi skaidro ezoteriķe

Pievienot komentāru
Lillā saistās ar mistiku, dzeltenā – ar drosmi, brūnā norāda uz materiālismu: krāsu ietekmi skaidro ezoteriķe
Spēja pieņemt un lietot visas krāsas nozīmē atvērtību visam jaunam, pozitīvismu un izaugsmi. (Pexels)

Jebkurai krāsai piemīt sava enerģija, tāpēc līdz ar krāsu izvēli interjerā vai ikdienā mēs aktivizējam konkrētu dzīves sfēru, emocionālo un enerģētisko stāvokli. Kā katras krāsas izvēle var ietekmēt dzīvi un raksturu, portālam Skaties.lv skaidro ezoteriķe Baiba Stūrīte.

Ir dabiski, ja dažādos dzīves periodos atkarībā no emocionālā un fiziskā stāvokļa cilvēkam sāk patikt vai viņu atstumt kāda konkrēta krāsa.

”Ja cilvēks mainās, izmainās arī viņa gaume uz krāsām. Spēja pieņemt un lietot visas krāsas savā dzīvē nozīmē atvērtību visam jaunam, pozitīvismu un izaugsmi.

Savukārt tie, kuri dod priekšroku vienai un tai pašai krāsai, parasti ir tradicionālisti un grūti pieņem izmaiņas,” sarunā ar portālu Skaties.lv akcentē vēdiskā astroloģe un ezoteriķe Baiba Stūrīte.

Sarkanā krāsa ir izaicinājums un tai pašā laikā brīdinājums, ka cilvēks ir kaislīgs, seksuāls un ar ugunīgu raksturu. Tomēr, ja sarkanā krāsa tiek valkāta katru dienu vai tās ir pārāk daudz, tas var norādīt uz to, ka cilvēks netiek galā ar savu seksuālo enerģiju un nerod tai apmierinājumu.

Ja sarkanā krāsa izraisa nepatiku, tad parasti tas nozīmē zemu enerģijas līmeni, stresu, pazeminātu seksualitāti un nevēlēšanos izcelties uz pārējo fona.

Dzeltenā krāsa ir pozitīvisma, pārliecinātības, drosmes un prieka krāsa. Šī krāsa ir visretāk pielietotā krāsa ikdienā. Šo krāsu apģērbā izvēlas tikai tie, kuri apzinās savu iekšējo spēku.

Nepatika pret šo krāsa var nozīmēt problēmas ar pašvērtējumu, ego un nespēju pieņemt kritiku.

Zaļā un rozā krāsas norāda uz atvērtu sirdi, labestību, atvērtību mīlestībai, maigumu un uzticību. Ja šīs krāsas lieto pārāk daudz, tas var norādīt, ka cilvēks vairāk domā par citiem nekā pats par sevi un attiecības liek pirmajā vietā, bieži vien aizmirstot sakārtot pārējās dzīves sfēras.

Gaiši zilā krāsa ir intelekta, biznesa un komunikācijas krāsa, tāpēc to iesaka valkāt profesionālajā vidē, ejot uz darba pārrunām, dibinot jaunus kontaktus un slēdzot līgumus. Šī krāsa labvēlīgi ietekmē darba atmosfēru, ir neitrāla un īpaši piemērota nopietnu profesiju pārstāvjiem.

Tumši zilā krāsa ir piemērojama melnajai krāsai. Vairāk par melno krāsu lasi šeit!

Indigo un lillā krāsas ir saistītas ar mistiku, neredzamo pasauli un kreativitāti. Ja cilvēkam kādā no dzīves posmiem intensīvi sāk patikt šī krāsa, tas nozīmē, ka viņam veras vaļā intuīcijas kanāls, dziedniecības vai citas paranormālās spējas. Ja šīs krāsa pievelk daudzu gadu garumā, tas var norādīt uz to, ka cilvēkam trūkst praktiskuma, un viņš dzīvo ”savā pasaulē”.

Baltā ir tīrības, perfekcionisma, atvērtības, ticības, gaismas un svētku krāsa. Šī krāsa parasti tiek lietota brīžos, kad jāatzīmē kādu svarīgu notikumu vai iezīmētu jaunā sākumu.

Baiba Stūrīte

Baiba Stūrīte
Vēdiskā astroloģe un ezoteriķe

Ieteiktu būt uzmanīgākiem ar pelēkās un brūnās krāsas lietošanu ikdienā. Cilvēkiem, kuri nodarbojas ar garīgajām praksēm, šo krāsu lietošana ir īpaši nevēlama. Pelēkā krāsa var norādīt uz skumjām, vientulību, izolāciju, neizlēmību, iekšējo haosu vai pat depresiju.

Uz to pašu var norādīt arī brūnā krāsa, bet vēl papildus brūnā krāsa akcentē praktiskumu, piezemētību, dažreiz pat cietsirdību vai nevēlēšanos izrādīt savas emocijas, materiālismu un noslēpumus,” krāsu nozīmi Skaties.lv komentē Stūrīte.