Liktenīgās sievietes cienīgi skaistuma atradumi svētku sezonai

Pievienot komentāru
Liktenīgās sievietes cienīgi skaistuma atradumi svētku sezonai

Mums, sievietēm, kā zināms, ir svarīgi izskatīties labi un par sevi pārliecināti ik dienu, taču tieši svētku laikā vēlme saposties svinīgāk un izskatīties vēl labāk nekā parasti kļūst īpaši aktuāla, un būtu aplami to ignorēt. Runājot tieši par Ziemassvētku un Jaunā gada viesībām un ballītēm, prātā uzreiz nāk spožs un mirdzošs grims ar sulīgi sarkanām lūpām, zaigojošiem nagiem un dūmakaini caururbjošu acu skatienu, kas nenoliedzami ir neatņemama liktenīgās sievietes tēla sastāvdaļa, taču dekoratīvā kosmētika nebūt nav mūsu vienīgais trumpis.

Rūpes par sejas ādu

Ja vēlamies iegūt perfektu koptēlu, svarīgi sākt ar pašiem pamatiem, proti, sejas ādu, kuras kopšana ziemas vēsajos un vējainajos apstākļos prasa īpašas rūpes. Te talkā nāks gan svaigās maskas un atsvaidzinoši toniki, gan arī dažādi kopjoši serumi un iedarbīgas želejas pret negaidītām pūtītēm un izsitumiem. Šajā sejas maskā tiek kombinēts ādu mitrinošais medus, svaigi sparģeļi un kivi, kas ādu padarīs manāmi gaišāku. Palīdzēs nostiprināt ādu un attīrīt no netīrumiem un liekajām eļļām, kas to ikdienā noslogo.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Rūpes par matiem

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Sievietes greznākā rota, bez šaubām, ir mati, kas ziemas laikā un ballīšu priekšvakarā mēdz būt īpaši kaprīzi. Tieši tāpēc ir svarīgi jau laikus parūpēties par tādiem neaizstājamiem matu kopšanas līdzekļiem kā ieveidojošo vasku, barojošo eļļu, svaigumu piešķirošo sauso šampūnu, matu saknes tonējošu pūderi un, protams, izcilas fiksācijas matu laku, kas palīdzēs frizūrai noturēties vietā pat visjautrāko svinību laikā. LUSH hennas plāksnes ir gatavotas, izmantojot labākās kvalitātes Persijas hennu un pievienojot tai kondicionējošo kakao sviestu un izcilas ēteriskās eļļas, kas matiem ļauj būt skaistiem un smaržīgiem. Henna pārklāj matus gluži kā laka, kas nozīmē to, ka katra individuālais matu tonis, nonākot saskarē ar hennu, saglabā tikai tev raksturīgo matu nokrāsu, turklāt sastāvā pievienotās nātres hennas uzklāšanas laikā labvēlīgi iedarbojas uz galvas ādu.

Rūpes par rokām un pēdām

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Noteikti nedrīkst aizmirst arī par rokām, ķermeņi un pēdām, kuru āda tāpat jālutina ar barojošiem krēmiem, sviestiem, maskām un arī regulāru attīrīšanu, lai tā saglabātu veselīgu un koptu izskatu arī pēc visilgākās balles. Šī maska maigi palutinās vēju skartās rokas, jo tās sastāvā ir avokado, argāns un rīcineļļa – tieši tas, kas vajadzīgs pēc kārtīgi padarītiem darbiem. Kupuacu un murumuru sviesti mitrinās katru roku rieviņu, lai tās izskatītos perfekti.

Rūpes par grimu

Skaidrs ir viens – gan vienā, gan otrā gadījumā stiprā dzimuma pārstāvji pavisam noteikti nepaliks vienaldzīgi. Atliek vien izvēlēties tieši sev atbilstošāko svētku laika skaistumkopšanas produktu arsenālu, lai šī gada nogali padarītu par spožāko, kāda tev jebkad ir bijusi. To tev lieliski palīdzēs izdarīt grims.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Uzdrīksties eksperimentēt ar izteiksmīgiem un piesātinātiem toņiem, sekojot jaunākajām lūpu krāsu tendencēm. Šī bagātīgā un barojošā lūpu krāsa piešķirs lūpām izteiksmīgu, pusmatētu klājumu un noturīgu krāsas pigmentu, bez kā neiztikt nevienā ballītē.

Foto