Lietas, ko sapratīs tikai vecākās māsas

Komentāri
Lietas, ko sapratīs tikai vecākās māsas

Vai atceries, kad vecāki tev paziņoja, ka būsi vecākā māsa? Sajūtas varēja būt dalītas, bet tikai laika gaitā mēs pa īstam spējam novērtēt māsu un brāļu būšanu. Šeit ir minētas tās lietas, ar kurām vienmēr paliksi atmiņā savai jaunākajai māsai vai mazajam brālim.

Personīgais taksis

Sauksim lietas īstajos vārdos – tava mazā māsa/brālis noteikti aiz laimes spiedza, ja tieši tu, nevis vecāki devās pie viņiem pēc skolas. Tas taču ir tik superīgi, ja vecākā māsa atbrauc pakaļ! Tu noteikti biji vienīgā, kam viņi nebaidījās zvanīt vēlā nakts stundā, pusaugu vecumā, kad sapratuši, ka ir aizkavējušies kādā ballītē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmēģinājuma trusītis

Tava jaunākā māsa vai brālis bija pirmie, kas izmēģināja savas izdomātās spēles ar tevi vai arī deva izmēģināt kaut ko pagatavotu no virtuves sastāvdaļām (tas nekas, ka nav ēdams!) Tu vienmēr radīji smaidu sejā, kad bija jāspēlējas vai jāizvēlas kāds izmēģinājuma trusītis jaunām lietām.

Tu iemācīji spēku

Lai vai kā dažreiz gribas dusmoties uz jaunāko, tieši tu biji tā, kas iemācīja pastāvēt par sevi un aizstāvēties no bērnu dārza vai skolas biedriem, kas darīja pāri vietējā spēļu laukumā.

Tu esi viņu dzīves guru

Ja ir kāds sasāpējis jautājums, tava jaunākā māsa vai brālis vērsīsies pie tevis. Vai tā būtu apģērbu iegāde, pusdienu izvēle vai neiespējami izpildāms mājas darbs. Vecākās māsas vienmēr zina pareizo atbildi!

Foto: Nicolas82/Pixabay

Foto: Nicolas82/Pixabay

Tev pieder gala vārds

Tu biji tā, kas deva gala vārdu kādai spēlei, ko kopā spēlēt, tas nozīmē, ka vienmēr varēji izvēlēties būt foršākais tēls. Ja spēlējāt dakterus vai skolu, tad tava mazā māsa vai mazais brālītis bija pacienti vai skolēni, kamēr tu tēloji ārstu vai skolotāju.

Mūzikas izvēle

Tev ir liela loma tajā, ko šobrīd klausās tava jaunākā māsiņa vai brālis. Jums ir ļoti līdzīga gaume, un tas ir, tikai pateicoties tev!

Tu vienmēr esi forša

Lai vai kā tev kaitinātu, kad jaunākā māsa aizņemas tavas drēbes, tu viņas acīs esi varone, jo tu ātrāk ieguvi autovadītāju apliecību, gāji vidusskolā, kļuvi pilngadīga. Tu biji cilvēks, kam prasīt, lai nopērk kādu aliņu ballītei vai ”piesedz”, kad viņi devās uz kādu ballīti, par kuru vecāki nezina. Galu galā, kam tad vecākās māsas domātas?

Tev vienmēr bijušas lielākas nepatikšanas

”Bet viņi taču vēl ir maziņi!” klasiskā vecāku atbilde uz jebkurās ziepēm, kas savārītas.

Tu vienmēr esi atklāta

Pat ja patiesība mēdz būt sāpīga, tad tu būsi cilvēks, kas iemācīs jaunākajai māsai vai mazajam brālim, kā ir labāk. Ja runa ir pat attiecībām vai karjeras izvēli – viņi konsultēsies ar tevi, un tev ir laiks nostādīt patiesības priekšā viņus, sagatavot reālajai dzīvei.

Noslēpumu glabāšana

Neskatoties uz to, kas notiek tavu jaunāko ģimenes locekļu dzīvēs, viņi zinās, ka tev var uzticēties un tu neizpļāpāsies kādam. Viņu noslēpumi pie tevis ir drošībā.

Tu sagatavoji vecākus

Tu biji ne vien lielisks bērns, bet arī lieliska mācība saviem vecākiem, kā rūpēties par jaunāko, kā arī kādas kļūdas nepieļaut audzināšanas procesā. Visām nepatikšanām tieši tu biji tā, kas gāja cauri pirmā, un vecākiem būs nedaudz mierīgāka sirds, ja jaunākais izdarīs ko līdzīgu, viņi būs gatavi reaģēt.

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Kopīgi joki

Jaunākais ģimenes loceklis pazīst tevi visu savu mūžu, un tas ir pašsaprotami, ja jums ir kopīgi joki un līdzīga humora izjūta. Daudzi jūsu jokus nesapratīs, bet tieši tur ir tā burvība.

Tu padarīji ģimenes ballītes jautras

Mazās māsas vai brāļa dzimšanas dienas ballītes ieguva vērtību, jo palīdzēji ar organizatoriskajiem darbiem. Spēles, dekorācijas, pat kūkas izvēle bija tavā pārziņā, un, tici man, viņi bija tikai laimīgi par tavu ieguldījumu.

Tu esi viņu labākais draugs

Draudzenes nāk un iet, bet māsas ir uz mūžu. Atceries to! Tu esi devusi tik daudz ģimenes jaunāko pārstāvju dzīvēs, lepojies ar to! Būt vecākajām māsām ir liels pienākums, bet šo atbildību tu vari pārvērst par jauku un neaizmirstamu pieredzi. Galu galā, tu zināsi, kā audzināt savus bērnus!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl