Lietas, ko mācīties no neveiksmīgām attiecībām

0 Komentāru
Lietas, ko mācīties no neveiksmīgām attiecībām

Pēc katras šķiršanās sākam analizēt attiecību gaitu, un ar katru piedzīvoto neveiksmi arvien mazāk ticam patiesai mīlestībai. Skumju nomāktas, meklējam vainu sevī. Nepārdzīvo! Katrā neveiksmē var saskatīt veiksmi – tu esi kļuvusi tikai pieredzes bagātāka. Uzzini, ko mācīties no neveiksmīgām attiecībām!

Katram nepieciešama brīvība

Daudzi uzskata, ka attiecības nozīmē pavadīt kopā 24/7. Šādās attiecībās tu zaudē savu identitāti. Atceries, ka katram ir nepieciešama savs brīvais laiks, lai apmierinātu savas vajadzības.

Kaisle ir pārejoša

Atceries sajūtu, kad vēderā tauriņi lidoja? Jāatzīst, ka kaisle un iekāre ir pārejoša. Īsta mīlestība sākas tad, kad esi gatavs pieņemt otru cilvēku kā labos, tā sliktos brīžos.

Neviens nevienam nepieder

Neskatoties uz to, cik ilgas bijušas jūsu attiecības, jāsaprot, ka mēs neveram piespiest otram cilvēkam palikt. Nevaram piespiest mīlēt. Jebkuru attiecību pamatā ir uzticība, tāpēc nekontrolē katru sava mīļotā soli.

Piepildi pati sevi

Jā, citi cilvēki mūsu dzīvēs ienes krāsas un prieku, tomēr vienīgi mēs pašas varam piepildīt sevi. Negaidi no citiem neko, kā arī nedzīvo uz citu gaidām. Lai justos pārliecināta par sevi, maini attieksmi, uzvedību un sakārto domas.

Otru pusīti neizmainīsi

Cilvēkiem ir tāda īpašība – ignorēt citu cilvēku sacīto, kā arī pakļauties citu viedoklim. Tu savu otru pusīti neizmainīsi, liekot viņam to darīt. Ja tevi kaut kas neapmierina savā mīļotajā, maini veidu, kā to pasniegt. Uztver visu vienkāršāk!

Sevis sakārtošana

Lielākoties, savas iekšējās sajūtas, vai tas būtu prieks, vai negatīvas emocijas, mēs izliekam uz cilvēkiem, ar ko dienu dienā kopā dzīvojam. Tava melnā puse var nākt pāri tavam mīļotajam, tāpēc sāc ar sevis sakārtošanu.

0 Komentāru