Liene Greifāne, Guntis Veits, kaili manekeni un apakšveļas izvēle Valentīna dienai

Komentāri

Daudzu vīriešu prātus šajās dienās nomoka jautājums, kāda apakšveļa patīk sievietēm. Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītājam Ērikam Palkavniekam ir iespēja to uzzināt, jautājot padomu mūziķiem Lienei Greifānei un Guntim Veitam.

Liene: ”Lai ir ērti. Lai, ātri kustoties, tā neietu uz savām debess pusēm. Bet, ja sanāk negaidīts randiņš, piemēram, brīvai meitenei, lai nav tā, ka kauns novilkt.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Guntis: ”Galvenais, lai patiktu. Es īpaši par ērtumu nedomāju. Ne jau man to vilkt. Man jau drīzāk jāskatās, lai būtu ērtāk viņu novilkt.”

Ēriks piedāvā sadalīties divās komandās. Vīriešu komandu pārstāv Guntis, sieviešu – Liene. Uzdevums: atrast sieviešu apakšveļu, kas, viņuprāt, noderētu Valentīna dienai.

Foto

Liene koncentrējas uz to, ka sievietēm Valentīna dienā patīk būt seksīgām. Galu galā abi – gan Liene, gan Guntis – satiekas vienā apakšveļas veikalā, kur Liene Guntim iesaka koriģējošās veļas virzienā šoreiz neskatīties. Savukārt Ēriks pa to laiku staipa pa tirdzniecības centru kailus manekenus, lai konkursa fināls varētu norisināties godam. Liene savā izvēlē ir ļoti pārliecināta, savukārt Guntis šķiet manāmi apjucis krūšturu un biksīšu pasaulē.

Galu galā – Liene izvēlas sarkanu apakšveļas komplektu, bet Guntis  – veselus divus! Kā viņiem veicās, skaties video!

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl