3 komentāri
Liene Greifāne: Dzemdības nebija vieglas, taču es tik ļoti viņu gaidīju
instagram.com/lienegreifane/

Šonedēļ 12. dzimšanas diena apritēja šobrīd Maskavā mītošās latviešu dziedātājas Lienes Greifānes pirmajam dēlam. Notikumam par godu dziedātāja savus draugus un fanus aplaimojusi ar atklātu, bet sirsnīgu ierakstu sociālās saziņas vietnē “Facebook”.

“Lai cik lielu dāvanu kāds man dāvinātu, pašu lieko dāvanu man Dievs jau uzdāvināja. Pirms 12 gadiem šajā dienā nāca pasaulē mans pirmdzimtais Sebastians Bronušs. 56 cm 3650 kg.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzemdības nebija vieglas, taču es tik ļoti viņu gaidīju, ka tad, kad viņu ieraudzīju un paņēmu rokās, asaras pārklāja man vaigus.

Pateicoties Sebim, es kļuvu par mammu. Un viņš ir bijis lielisks dēls. Sebīt, daudz laimes, cālīt un, lai sapņi caur ieguldīto darbu, realizējas. Mīlu tevi,” dēla dzimšanas dienā savā “Facebook” profilā rakstīja Greifāne.

Sebastians Matiass ir dēls no Lienes pirmās laulības ar uzņēmēju Arti Bronušu.

Ar tagadējo vīru Igoru Liene apprecējās 2014. gada jūnijā pēc aptuveni gadu ilgām attiecībām, bet jau 6. augustā piedzima abu kopīgā atvase – dēliņš Kristofers.

My love, my life, my everything ❤️❤️❤️ #kids #love #sons #family #loveyou

A post shared by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl