Lielo izmēru supermodele trīs nedēļas pēc dzemdībām atrāda augumu

1 komentārs
Lielo izmēru supermodele trīs nedēļas pēc dzemdībām atrāda augumu
AFP/SCANPIX

Pasaulslavenā ”plus size” jeb lielo izmēru modele Ešlija Greiema 18. janvārī pasaulē laida pirmdzimto dēliņu. Trīs nedēļas pēc dzemdībām jaunā māmiņa sociālajos tīklos atrādījusi, kā izskatās viņas augums.

32 gadus vecā Ešlija savā ”Instagram” foto blogā šonedēļ dalījusies ar intīmu pašbildīti, kurā iemūžināts viņas spoguļattēls.

Momentuzņēmums tapis vannasistabā, un modele tajā redzama, tērpusies īsā krekliņā un apakšbiksēs, un apģērbs kā uz delnas ļauj novērtēt viņas auguma pēc dzemdībām.

Lielo izmēru modele Ešlija Greiema kļuvusi par māmiņu

Taču vēl atklātāka bijusi viņas atzīšanās: ”Pēc visiem šiem modes pasaulē pavadītajiem gadiem es nekad nevarēju nojaust, ka vienreizējās lietošanas apakšveļa būs mans mīļākais apģērba gabals, bet šeit mēs esam!”

Kā uzsvērusi Ešlija, neviens nerunā par atgūšanos, kam jaunās māmiņas pēcdzemdību periodā spiestas iziet cauri. Un viņa norādījusi, ka ”tie nav tauriņi un varavīksnes”.

”Tie ir neticami šķēršļi, ar kuriem mēs joprojām saskaramies, runājot par to, kas patiesībā notiek ar sievietēm,” paudusi modele.

Citas sievietes slavējušas Ešlijas uzdrīkstēšanos aktualizēt arī pēcdzemdību perioda ēnas puses.

1 komentārs