Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka sievietei mājās jājūtas seksīgi pat ar pannu rokās

2 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka sievietei mājās jājūtas seksīgi pat ar pannu rokās
INSTAGRAM

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča uzskata, ka sievietei arī mājas apstākļos jābūt koptai un iekārojamai. Nevar valkāt izstaipītas kleitas vai sporta tērpus.

Tatjana uzskata, ka mājās sievietei, galvenokārt, jāizskatās akurātai. Neskatoties uz nedēļām ilgu atrašanos mājās, nevar palaisties un pavadīt laiku pidžamā, nemazgātiem matiem.

Foto: lielo izmēro modele Tatjana Mackeviča radījusi stilīgas sejas maskas

”Nevar vadīties pēc frāzes – šī kleita izstaipījusies un novalkāta, staigāšanai pa mājām būs laba! Kāpēc kleitā tev kauns staigāt pa ielām, jo cilvēki redzēs, bet vīram gribas to rādīt?” jautā Tatjana.

Lielo izmēru modele liek dāmām novērtēt savu mājas apģērbu un padomāt, vai vīrs tiešām ir pelnījis viņas redzēt tāda veida apģērbā.

”Seksīgums katram ir citādāks. Es uzskatu, ka sieviete akurātā peņuārā izskatās tikpat seksīgi, kā uzvelkot vīriešu kreklu. Turklāt, mājās, kur ir bērni, staigāt ļoti atklātos tērpos nav īpaši pareizi,” tā Tatjana.

Skaistule aicina dāmas atcerēties, ja vīrietim tiks demonstrēta pārāk daudz kaila miesa, tad ar laiku viņa interese par savu sievieti var pazust.

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča iesaka apetītlīgām dāmām, kā pareizi izvēlēties apakšveļu

”Kas vienam neliekas seksuāls, otrs dēļ tā var “zaudēt galvu”. Bet viens ir pavisam skaidrs – visa pamatā ir sakoptība un akurātums,” informē Tatjana.

Pati Tatjana izvēlas skaistas un ērtas mājas kleitas ar mežģīnēm no zīmola ”Amoralle”. Tērpi noslēpumaini, mēdz atsegt kailu plecu, kaklu, kas tiek uzskatīts par pašu seksīgāko sievietes ķermeņa daļu.

”Mājas kleitas ar mežģīnēm liek man justies elegantai, pat ja esmu ar pannu rokās,” smejas Tatjana.

Tatjanas mājas tērpi ir noderīgi jebkurai situācijai, kā nekā ir pietiekami seksuāli, lai liktu vīram fantazēt, bet tajā pašā laikā ērti un konservatīvi, lai bērniem nebūtu jāmulst.

Lielo izmēru modele Tatjana iesaka, kā ar apavu palīdzību radīt ilūziju, ka sieviete ir pāris kilogramus vieglāka

”Runājot par sievieti mājās, man uzreiz rodas asociācija ar ko mājīgu, tīru un dabisku. Ko tādu, ko mīl gan vīrieši, gan bērni,” tā Tatjana.

Mājas apstākļos modele nelieto kosmētiku un ļauj matiem atpūsties no fēna vai taisnošanas.

Modele uzskata, ka sievietēm, kuras mājas apstākļos lieto kaudzēm kosmētikas un veido frizūras – piemīt provinciālisma sindroms.