Lielo izmēru modele Tatjana pastāsta, kā veido savu perfekto frizūru

3 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana pastāsta, kā veido savu perfekto frizūru
INSTAGRAM

Latvijas populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča lepojas ar skaistu galvas rotu, tā sajūsmina arī modeles atbalstītājus. Tatjana pastāsta, kā kopj matus, lai tie izskatītos tik lieliski, kā redzam fotogrāfijās.

Tatjana publisko fotogrāfiju, kurā redzami čirkaini mati, rakstot, ka bildē mati izskatās vēl labi, ka dzīvē viņa līdzinoties raganai. Tāpēc nekas cits neatliek, kā taisnot matus un radīt vēlamo formu.

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Lielo izmēru modele Tatjana devusies uz slimnīcu, lai tievētu profesionāļu uzraudzībā

Pirmais solis ir vairāku līdzekļu lietošana. Kosmētikas produkti aizsargā matus no vides negatīvas ietekmes, padara tos maigus un zīdainus. Tatjana parāda, kādu matu kosmētiku lieto.

Pēc tam galvasrotu taisno ar taisnotāju, kā arī ieloko pašus matu galiņus, tā kā Taņai ir ļoti daudz matu, matu taisnošana aizņem vismaz stundu.

Mati tiek pabaroti ar eļļu, modele aicina nejaukt ar eļļu, kura domāta tikai matu saknēm, viņa lieto eļļu, kas paredzēta visiem matiem. Līdzeklis sausus matus padara mīkstākus.

”Eļļa pārvērš manus “salmus” par mirdzošiem, veselīgiem matiem,” vienu no fotogrāfijām paraksta Tatjana.

Beigās Tatjana publisko fotogrāfiju, kurā redzama ar iztaisnotiem, veselīgiem, skaistiem matiem.

Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka jāpopularizē veselīgs dzīvesveids, ne negausīga ēšana