Vējš, mitrums un lietus! Lielo izmēru modele Tatjana zina, kā saglabāt perfektu frizūru

2 komentāri
Vējš, mitrums un lietus! Lielo izmēru modele Tatjana zina, kā saglabāt perfektu frizūru
INSTAGRAM

Pašmāju populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča atklājusi jaunu veidu, kā pasargāt frizūru no mitruma vai lietus. Skaistule zina, kā parūpēties par savu galvasrotu!

Spītējot rudens mitrajam gaisam un lietum, saviesīgā dzīve neapstājas, ir jāapmeklē prezentācijas, pasākumi, lai vienmēr būtu apritē.

Foto: lielo izmēru modele Tatjana iziet sabiedrībā kopā ar mazo meitiņu

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

Lielo izmēru modele Tatjana atklājusi veidu, kā apmeklēt burziņus un neiespringt par frizūras stāvokli.

Tatjana neizmanto lietussargu, jo tad jādomā, kur to atstāt, kā neaizmirst, piedevām lietussargs vēl jāžāvē, un tad to gadās aizmirst mājās.

Skaistule šajā rudenī sākusi slēpt savu galvasrotu pārtikas plēvē vai dažādu veidu maisiņos. Tā iespējams pasargāt matus no lietus un vēja kvalitatīvāk, nekā to nodrošinātu lietussargs.

Lielo izmēru modele Tatjana devusies uz slimnīcu, lai tievētu profesionāļu uzraudzībā

”Maisiņu uzliec uz galvas un dodies uz automašīnu, bet, nokļūstot pasākumā, vienkārši izmet to atkritumu tvertnē. Tik vienkārša ir atbilde uz jautājumu – kāpēc maiss?” smejas Tatjana.

Modelei nav kauns no taksistiem vai cilvēkiem, kuri viņu redz ar maisiņu uz galvas. Tas ir veids, kā par sevi pasmieties, tas atvieglo dzīvi, turklāt vairāki taksisti teikuši, ka maiss izskatās pēc ekskluzīva kapuča.

Kā tu drēgnajā rudenī pasargā savu galvasrotu no lietus?