Lielo izmēru modele Tatjana neslēpj sašutumu par korpulento skaistuļu apsaukāšanu

17 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana neslēpj sašutumu par korpulento skaistuļu apsaukāšanu
INSTAGRAM

Latvijas populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča ir sašutusi pēdējā laikā zem saviem un citu korpulentu skaistuļu ierakstiem sociālajos tīklos lasīt vārdus – uzēdusi, labāk ar sportu būtu nodarbojusies, slinkā pakaļa. Tatjana aizdomājas par apkārtējo tolerantumu un nespēju saskatīt iekšējo skaistumu.

”Cilvēki, jūs esat idioti? Jūs tiešām domājiet, ka visi korpulenti cilvēki ēd tik daudz uz cik kilogramiem izskatās jūsu acīs?” dusmojas Tatjana.

Lielo izmēru modele Tatjana uzskata, ka sievietei mājās jājūtas seksīgi pat ar pannu rokās

Lielo izmēru modele Tatjana: Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas

Skaistule pastāsta, ka viņai ir ļoti tieva draudzene, kura ir 171 centimetru gara un sver 46 kilogramus, bet ēd gluži kā trīs vīrieši – pirmo, otro un desertu. Starp ēdienreizēm jaunā dāma bauda šokolādes un dzer limonādes, bet nepieņemas svarā. Tievais augums rada kompleksus un nereti aprunāšanu no apkārtējiem. Tātad – problēma nav apēstā ēdiena daudzumā.

”Daudzas manas apetītlīgo formu draudzenes seko līdzi tam, ko ēd un katru dienu sporto, daudzas tievās meitenes tā nedara, bet vienkārši nepieņemas svarā. Toties ir sievietes, kuras svērušas 150 kilogramus un nu sver 90, viņas ir pelnījušas uzslavas un atbalstu,” tā Tatjana.

Šādas sievietes, sasniedzot 90 kilogramus svara, sāk justies kā pilnvērtīgas, pievilcīgas sievietes. Tatjana piebilst, ka daudzi teiks, seksīgas, bet būs tādi, kuri turpinās bļaut vārdu – resnas!

”Cilvēkam, kurš tik tikko sācis redzēt skaistumu sevī un sev apkārt šādi vārdi ir traumējoši. Būsim toleranti, sāksim cienīt citus cilvēkus par viņu iekšējām vērtībām, ne vizuālo veidolu. Neviens nav perfekts. Neaizmirsīsim teicienu – cita acī saskata skabargu, bet savā….” aicina Tatjana.

Skaistule nenoliedz to, ka jāseko līdzi svaram, viņa visu dzīvi strādā ar sevi un viņas ķermenis ir smaga darba rezultāts.

Taņa piebilst, ka neviens nezina, kā viņa izskatītos, ja nesportotu un nesekotu līdzi uzturam. Viņa ir ievērojusi diētas un pat tievējusi slimnīcā, ārstu uzraudzībā. Tas viss palīdzējis kļūt par veiksmīgu lielo izmēru modeli.

”Nerunāju par to, ka nevajag neko darīt, bet tikai ēst un mīlēt visus. Gribu, lai cilvēki aizdomājas par atbalstu citiem, mirkļos, kad kāds apņemas zaudēt svaru, sākt veselīgi ēst, ir zaudējis jau ievērojamu lieko svaru. Ja negribas otram teikt ko labu, tad aizdomājieties, reizēm ir labāk paklusēt. Motivācija, spēj paveikt daudz. Pavisam noteikti vairāk nekā vārdi – resnā pakaļa, resnule,” atklāj Tatjana.

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča iesaka apetītlīgām dāmām, kā pareizi izvēlēties apakšveļu

17 komentāri