4 komentāri
Lielo izmēru modele Tatjana: Ja sievietei nav celulīta, viņai sāk augt ūsiņas
Privātais arhīvs

Kamēr skaistuma industrija aicina no celulīta par katru cenu atbrīvoties, Latvijas pirmā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča sievietes nomierina – celulīts ir norma. “Ja sievietei ir celulīts, tas nenozīmē, ka viņa ir neveselīga” sarunā ar Skaties.lv akcentē simpātiskā Tatjana.

Celulīta rašanās iemesli ir dažādi – sievietes ģenētika, vecums, hormonu līmenis, nepietiekama fiziskā slodze, apspīlēts apģērbs. Taču šoreiz par to, kā pieņemt to, kas tiek aicināts izskaust.

”Celulīts ir atspoguļojums tam, ka sievietei sievišķie hormoni ir pārsvarā. Ja sievietei nemaz nav celulīta, tad viņai sāk augt ūsiņas. Tas nozīmē, ka virsroku ņēmuši vīrišķie hormoni.

Sieviete ar celulītu var vieglāk pildīt savu sievietes funkciju – viņai ir vieglāk ieņemt bērnu.

Tatjana Mackeviča

Tatjana Mackeviča
Lielo izmēru modele

Celulīts vienmēr ir bijis, tikai agrāk tam nepievērsa tik lielu uzmanību. Piemēram, ja runājam par mākslu, Rubensa populārajās gleznās visas sievietes ir ar celulītu. Šodien cilvēki pārāk ieciklējušies uz estētiku un tiecas pēc ideāla, kas īstenībā nemaz neeksistē.

Ja sievietei ir celulīts – un katrai sievietei, kura regulāri nekačājas sporta zālē, tāds ir –, tas nenozīmē, ka viņa ir neveselīga,” sarunā ar Skaties.lv norāda sieviete, kura zināma arī kā starptautiskā skaistumkonkursa sievišķīgu formu īpašniecēm ”Ms.Top of the World Plus Size 2016” otrās vietas ieguvēja.

Nemitīgo cīņu pret celulītu, tāpat kā tievuma kultu, lielo izmēru modele vērtē kā ideālu platformu biznesam: ”Es esmu apaļīga, bet esmu apmierināta ar savu ķermeni. Protams, man gribas šur tur kaut ko pielabot. Katrai sievietei tā šķiet – nav sievietes, kura domā, ka viņa ir ideāla. Tādēļ tas ir ļoti labs bizness, kas iever krēmus, procedūras, masāžas, uztura piedevas, injekcijas utt.”

Tatjana atgādina, ka izpratne par skaistumu, kas ietver arī cīņu ar celulītu, nāk no glancēto žurnālu vākiem, kur modeles ar ”Photoshop” palīdzību tiek gan slaidinātas, gan likvidēts viņu celulīts. ”Arī tievajām modelēm ir celulīts – ne mazāk kā apaļīgajām sievietēm,” zina stāstīt lielo izmēru modele.

Kā Skaties.lv atklāj Tatjana, viņa ikdienā neiztiek bez pretcelulīta procedūrām.

”Man ir tāda problēma, ka no ķermeņa slikti iziet ūdens. Es veicu masāžas, bet es to daru vairāk savas veselības labā nevis estētikas dēļ,” uzsver modele. Viņa arī laipni padalās ar savu recepti celulīta mazināšanai.

”Maskas sastāvā ir medus, olīveļļa, māls, sarkanais pipars, kanēlis. Visu uzklāj uz attiecīgajām ķermeņa vietām un tā kā piesit. Pēc tam pārklāj ar plēvi. Bet nedrīkstētu iet zem segas, jo tad sirdij rodas liela slodze. Viss sāk degt, un, cik vari, tik izturi. Pēc tam visu nomazgā un āda no šoka (smejas) kļūst gludāka.

Pirmajā dienā celulīta nav gandrīz nemaz. Arī nākamajā nav, bet pēc pāris dienām viņš atkal atgriežas. Šī procedūra der īslaicīga efekta iegūšanai,” stāsta sieviete.

Tāpat viņa ikdienā izmanto limfodrenāžas trenažieri, taču arī šis nav ierocis, kas celulītu ”nogalina” uz visiem laikiem.

Foto: Privātais arhīvs

Latvijas sievietēm Tatjana atgādina: ”Vienalga, cik tieva vai apaļa, ja tu nevari pieņemt sevi tādu, kāda tu esi, dari vairāk! Viss nav tikai tievēšanā, figūru ir iespējams arī koriģēt.

Ne visām jāskrien uz sporta zāli. Arī man nepatīk tie dzelži. Tādēļ es eju dejot, spēlēt tenisu. Svarīgi ir sevi uzturēt tonusā.

Jāiegulda sevī nevis nauda, bet spēki. Kad tu kaut ko dari sev, tu uzreiz jūties citādāk. Tu sāc sevi cienīt par to, ka tu dari. Un ar cieņu atnāk arī mīlestība pret sevi.”

Tāpat sievietei nevajag aizmirst par sevis kopšanu un garderobi. ”Ja sieviete ir stilīga, skaista, kopta, viņa sevi sāk mīlēt. Par to, ka viņa sevī iegulda. Un tas ir galvenais nosacījums, lai sāktu sevi mīlēt,” tā Tatjana.

TOP komentāri

  • Ērika Krimska
    0 0 0

    Ērika Krimska

    Bet meitenēm....jāpieņem tie apaļpuncīši ar apelsīnu mizu!😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl