Lielo izmēru modele Tatjana iesaka, kā ar apavu palīdzību radīt ilūziju, ka sieviete ir pāris kilogramus vieglāka

Pievienot komentāru
Lielo izmēru modele Tatjana iesaka, kā ar apavu palīdzību radīt ilūziju, ka sieviete ir pāris kilogramus vieglāka
INSTAGRM

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča apzinās, ka korpulentām dāmām apavus jāizvēlas īpaši uzmanīgi, lai varētu justies ērti un piedevām arī skaisti. Izrādās ar apavu palīdzību var vizuāli samazināt svaru un izcelt sievišķību!

Tatjana domā, ka apaļīgām dāmām jāizvēlas īpašus apavus, bet tas nenozīmē, ka no visa jābaidās.

Līdz hospitalizācijai un veģetatīvajai distonijai! Lielo izmēru modele Tatjana atklāj drastiskākās diētas, kuras ievērojusi

”Daudzām korpulentām dāmām ir bail vilkt potīšu vai “kerzu” tipa zābakus, jo tie vizuāli saīsina kājas un padara tās pilnīgākas. Lai izvairītos no šādas situācijas, vajag pieturēties pie zināma noteikuma – apavu tonim jāsakrīt ar zeķu vai bikšu krāsu,” stāsta Tatjana.

Modele pamāca, ka pilnu kāju īpašniecēm nevajag izvēlēties zābakus, kuri beidzas ikru vidū. Nav vēlams lai mētelis apsedz zābakus, tas vizuāli padara kājas īsākas.

Tatjana uzskata, ka pašam zābakam nav jābūt apjomīgam, apavu modelim jābūt akurātam un izsmalcinātam.

Lielo izmēru modele Tatjana devusies uz slimnīcu, lai tievētu profesionāļu uzraudzībā

Ja šādam modelim pievieno vēl platu, noturīgu papēdi ar vijīgu formu, tēls izskatīsies par pāris kilogramiem vieglāks, izsmalcinātāks un sievišķīgāks.

“Apalītēm ”izdevīgi” iegādāties apavus ar vertikālām detaļām, kādu dekoru, jo tas vizuāli pagarina un ”izstiepj” augumu,” tā Tatjana.

Skaistule aicina sievietes, kuras nav mierā ar savām kājām izvēlēties ļoti neitrālus apavus, bez liekām detaļā, lai neakcentētu auguma apakšējo daļu.

Toties izvēloties kurpes dažādām kooperatīvu ballītēm, lielo izmēru modele iesaka neaizmirst par veselību, jo augstpapēžu kurpes rada slodzi uz mugurkaulu un kājām.

Lielo izmēru modele Tatjana: Apaļīgas dāmas minisvārkos izskatās kā padauzas

”Apaviem jābūt kvalitatīviem, vēl ideālāk – ortopēdiskiem. To neievērojot, pastāv liela iespēja, ka pēc vienas ballītes, citos pasākumos mirdzēsiet – basām kājām,” nobeidz Tatjana.

Tatjana uzsver, ka tie visi ir ieteikumi, augumi ir ļoti atšķirīgi un tas, kas nepiestāv vienai, var piestāvēt otrai. Nav mazsvarīgi kādi apģērba gabali tiek izvēlēti, lai veidotu kopējo tēlu.