Lielo izmēru modele Katerīna Lazdovska atklāj, kādas sievietes ir apveltītas ar harismu

Lielo izmēru modele Katerīna Lazdovska atklāj, kādas sievietes ir apveltītas ar harismu
INSTAGRAM

Lielo izmēru modele, konkursa ”Mrs.Top of the World Plus size 2019” titula ”2nd Runner up” ieguvēja Katerīna Lazdovska aizdomājas par to, kas ir īsta, harismātiska sieviete. Skaistule domā, ka šāda dāma nebūt nav ikviena ar 60-90-60 parametriem apveltīta skaistulīte.

”Spilgta āriene, kājas, kas aug no ”padusēm”, tvirtas, sportiskas formas, “lapsenes” viduklis, Holivudas smaids, ”porcelāna” āda un gari mati – ne vienmēr ir harismas pamatā,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Katerīna.

Nozagts seksīgās lielo izmēru modeles Katerīnas Lazdovskas ”Instagram” konts

View this post on Instagram

Яркая внешность, точеные формы, ноги от коренных зубов, белоснежная голливудская улыбка, фарфоровая кожа и длинные волосы толщиной в конскую гриву не всегда являются залогом харизмы. Зачастую харизмой обладают именно женщины с абсолютно обычными внешними данными. Чем тогда они завораживает других? Я бы выделила три основные составляющие, которые влияют на способность притягивать к себе: уверенность, обаяние и излучаемая энергия. Уверенная в себе женщина четко знает, чего хочет от жизни, понимает свои сильные стороны, принимает свои слабости, любит себя. Она умеет подчеркнуть свою индивидуальность, искусно обыграть свои несовершенства, чувствует себя “Королевой” в любой ситуации. #королеваночи #море #отдых #ххл #привлекательность #женственность #образ #истаграм #istanbul #curvygirl #summervibes #sexy #sensuality #woman #bbw #wetlook #summerlook

A post shared by Ket ♛ (@katylazdovska) on

Latviju skaistāko apalīšu konkursā pārstāvēs Katerīna Lazdovska

Modele paziņo, ka pārsvarā ar harismu ir apveltītas sievietes, kuru āriene nav izteiksmīga.

Skaistumkaraliene domā, ka tas tā notiek, jo šādas sievietes ir pašpārliecinātas, sirsnīgas un viņas izstaro pozitīvu enerģiju, maigumu.

”Pašpārliecinātas sievietes zina, ko vēlas no dzīves, apzinās savas stiprās puses, pieņem savus mīnusus un vienkārši mīl sevi,” tā Katerīna.

Modele ir droša, ka šādas sievietes prot izcelt savu individualitāti, apslēpt savus mīnusus un tāpēc jūtas kā karalienes visās situācijās.

Šādas dāmas arī piesaista pretējā dzimuma uzmanību!