Noskaidro, kura tipa mati ir Tev un uzzini, kā tos kopt

Komentāri

2. Sausi un nespodri mati

2/9
Foto: Flickr.com/Dennis Brekke

Foto: Flickr.com/Dennis Brekke

Ļoti sašķēlušies matu gali

Ja matu gali ir mehāniski sašķēlušies no nepārtrauktās saskares ar cepurēm, šallēm un apģērbu, tur vairs nekas nav glābjams.

Ikdienišķas rūpes: regulāri pēc katras matu mazgāšanas matu galos iezied īpaši šim nolūkam paredzētu matu eļļu vai serumu. Tas piesātina matu galus, iekļauj tos tādā kā cimdiņā un aizsargā no šķelšanās.

Efektīva palīdzība: dodies pie friziera aplīdzināt matu galus. Ja to dara regulāri – ik pēc diviem mēnešiem –, tas novērš matu galu šķelšanos.

2. Sausi un nespodri mati

2/9
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl