Līdzeklis pret ķiploka smaku no mutes

Komentāri
Līdzeklis pret ķiploka smaku no mutes

Ķiploki ir viena no populārākajām garš­vielām, kura spēj pastiprināt dau­dzu ēdienu garšu. Bet šis produkts ra­da arī noturīgāko un nepa­tīkamāko sma­­­ku no mutes, no kuras ir grūti tikt vaļā. Ohaio Valsts universitātes zināt­nieki pētījumā iesaistīja brīv­prātīgos, kuri vai­rākas nedē­ļas ēda ķip­lokus. Šajā laikā viņiem deva dažā­dus līdzekļus, ku­riem būtu jānovērš ne­pa­tīkamais aro­māts. Ir atrasts labākais līdzeklis pret ķip­lo­ka smaku no mutes!

Izrādījās, ka efektīvākais līdzeklis cī­ņā ar ķiploku smaku no mutes ir pa­rasts ābols. Tāpat labu efektu deva cit­ronu sula, zaļā tēja un piparmētras. Pie­na glāze var samazināt smakas in­ten­sitāti par 50%, bet tad jādzer piens ar aug­stu tauku saturu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētījuma autors profesors Šerils Be­­­­rin­­džers domā, ka āboliem piemīt spēja “dezodorēt” ķiploka fermentus. Atzīmēsim, ka viens no ķiploka kom­ponentiem ir alilmetilsulfīds, kuru mūsu organisms nevar sašķelt gremošanas pro­cesa laikā. Tieši šis komponents iz­dalās kopā ar sviedriem un elpu.

Visi pārtikas produkti, kuri ir efektīvi pret ķiploku smaku, ir piesātināti ar poli­fenoliem, kuri neitralizē aso ķiploku smaržu. Citronu sulas skābums veicina arī dezodorācijas procesu. Tāpēc, lai iegūtu mak­simālu efektu, zinātnieki ie­saka kombi­nēt ķiplokus ar vairākiem pro­duktiem, kuri var neitralizēt nepatī­kamo smaržu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl