Lepojamies! Ogres skaistule Zanda Dienvidāfrikā jau saņēmusi pirmo atzinību

2 komentāri
Lepojamies! Ogres skaistule Zanda Dienvidāfrikā jau saņēmusi pirmo atzinību
Zandas privātais arhīvs

Dienvidāfrikas Republikā, Durbanā, šobrīd pilnā sparā rit konkurss ”Mrs.Universe 2017”, kurā Latvijas vārdu pārstāv skaistā divu meitu mamma Zanda Panava no Ogres. Lai arī lielais fināls gaidāms tikai šovakar, Zanda jau tikusi pie pirmās atzinības – viņa kronēta kā šarmantākā konkursante.

Cīņa par galveno kroni notiks sestdienas, 2. septembra, vakarā, bet iepriekšējā dienā notikusi ceremonija, kurā sadalīti tituli.

”Agrāk titulus deva uz skatuves, bet tagad dara dienu pirms fināla, jo ir ļoti daudz dalībnieču,” Skaties.lv atklāj konkursa pārstāve Latvijā Kristīne Lindenblate.

Mūsu Zanda atzīta par šarmantāko no visām 84 dalībniecēm, iegūstot titulu ”Mrs. Charm”.

”Esmu priecīga par viņas titulu. Tas nozīmē, ka Zanda ir izcēlusies ar savu iekšējo un ārējo pasauli . Redzēsim, kas šodien notiks finālā,” spriež Lindenblate.

Šogad par kroni kopā cīnīsies 84 apburošas dāmas no visas pasaules.

Lai plūktu tajā laurus, ar glītu sejiņu vien nepietiks. Viens no konkursa šā gada mērķiem ir pievērst uzmanību vardarbības pret sievietēm problēmai visā pasaulē.

Tāpat ogrēnietei sevi būs jāpierāda arī talantu šovā, kurā mūsu skaistule izvēlējusies startēt ar dziesmu, kura papildināta ar ļoti emocionālu video.

2 komentāri