2 komentāri
Lepojamies! Latvija ierindojas 6. vietā kā dāsnākā valsts jaunajiem vecākiem

The Economist ir publicējis jaunāko pētījumu, kas ierindo Latviju sestajā vietā kā dāsnāko jaunajiem vecākiem.

Kā citās valstīs tāpat arī Latvijā valsts nodrošina jauno vecāku finansiālo atbalstu, protams, katrā valstī ir kā savi likumi, tā arī savs finansiālais atbalsts. Pētījums, ko publicējis The Economist uzrāda, ka Latvija ierindojas augstajā sestajā vietā kā dāsnākā valsts, kas sniedz atbalstu jaunajiem vecākiem. Savukārt mūsu kaimiņvalstis Igaunija un Lietuva ir apsteigušas Latviju.

Pirmajā vietā ierindojas Igaunija, kas ir ļoti dāsna pret jaunajiem vecākiem. Igaunijā māmiņas var saņemt pat trīs gadu ilgu bērnu kopšanas atvaļinājumu, kur kopējais atalgojums ir vienāds ar apmēram gadu un pusi no vidējās algas. Savukārt lietuvieši ierindojas topa ceturtajā vietā. Kā tu domā, vai Latvija ir pelnījusi augsto sesto vietu? Izsaki savas domas aptaujā!

Foto

Vai Latvija ir pelīnujsi iegūt 6. vietu kā dāsnākā valsts jaunajiem vecākiem? Saistītais raksts

Rezultāti:
27%

73%

TOP komentāri

  • Skolnieciņš
    0 0 0

    Skolnieciņš

    Šis ir valdības pasūtījums, lai nomierinātu tautu. Lūdzu, ignorējiet šo statistiku. Mūsu valdība ir skopa un tuvredzīga, egoistiska un mantkārīga. Man ir šoks un kauns par to... Esmu pats saskaries ar šādu attieksmi...
  • Leila

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl