”Lēni dzīvojot, dzīve kļūst garāka.” Agnese Zeltiņa nododas pārdomām

5 komentāri
”Lēni dzīvojot, dzīve kļūst garāka.” Agnese Zeltiņa nododas pārdomām
INSTAGRAM

Aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa dievina nesteidzīgas brīvdienas un laika veltīšanu sev. Agnese uzskata, ka, lēni dzīvojot, dzīve kļūst garāka.

Tuvojas Agneses mīļākais gada mēnesis – decembris. Tas nav tikai tāpēc, ka viņa ir ziemas bērns un decembrī svin dzimšanas dienu, bet tāpēc, ka gribot negribot decembrī viņa veido kopsavilkumu visam pavadītajam gadam, pārskata un analizē veiksmes un neveiksmes.

Lai zaudētu pāris kilogramus, Agnese Zeltiņa pieņēmusi sportisku izaicinājumu

View this post on Instagram

Tuvojas mans gada mīļākais mēnesis – decembris. Ne tikai tāpēc, ka esmu ziemas bērns un decembrī svinu dzimšanas dienu, bet tālab, ka gribot negribot, decembrī veidoju kopsavilkumu visam pavadītajam gadam, pārskatu un analizēju veiksmes, neveiksmes. Šodien ir pēdējā novembra svētdiena un, skatoties manā darba grafikā, liekas pēdējā brīvā līdz pat Ziemassvētkiem🎄✨Tāpēc man ļoti patīk izbaudīt nesteidzīgus brīvdienu rītus, pārskatot un plānojot jauno darba nedēļu. Agrāk svētdienu pēcpusdienas radīja manī satraukumu, nemieru, pat paniku, jo likās, ka diena burtiski izslīd no rokām… Ka mājas rūpes aizņem visu laiku, līdz attopies kad aiz loga jau krēslo. Bet kopš iemācījos nesteigties un dot sev atelpu, nesteidzoties izbaudīt lēnas brokastis, lēnu tējas vai kafijas tasi, lēnu grāmatas lasīšanu… jūtos harmoniskāk un labāk… un izrādās, ka arī laika pietiek… Man tik ļoti patīk sev piemērot dzīvesveidu #slowliving … 🙏🏼Lēni dzīvojot, dzīve kļūst garāka. / Living slowly makes life longer.🙏🏼 Kādas ir Jūsu brīvdienas? Skrejošas vai mierīgas? Ir laiks, lai apstātos un iegūtu mieru? #timeless #slowlife #slowlifestyle

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

Foto: Agnese un Marija Zeltiņas žilbina vasarīgās kleitiņās

Sociālajā tīklā ”Instagram” Agnese raksta, ka pēdējā novembra svētdiena visdrīzāk būs pēdējā viņas brīvdiena līdz Ziemassvētkiem, skatoties darba grafikā.

”Man ļoti patīk izbaudīt nesteidzīgus brīvdienu rītus, pārskatot un plānojot jauno darba nedēļu. Agrāk svētdienu pēcpusdienas radīja manī satraukumu, nemieru, pat paniku, jo likās, ka diena burtiski izslīd no rokām,” atbalstītājus informē Agnese.

Tā tas noticis, jo mājas rūpes aizņēmušas visu laiku un attapties sanācis vienīgi tad, kad aiz loga jau krēslo.

Foto: Marokas ceļojuma laikā Agnese Zeltiņa tērpjas sev netipiskos tērpos

Kopš aktrise iemācījusies nesteigties, dot sev atelpu, nesteidzoties izbaudīt lēnas brokastis, lēnu tējas vai kafijas tasi, lēnu grāmatas lasīšanu – viņa jūtas daudz harmoniskāk un labāk.

”Izrādās, ka arī laika pietiek. Man tik ļoti patīk sev piemērot lēnu dzīvesveidu. Lēni dzīvojot, dzīve kļūst garāka,” raksta Agnese.

Aktrise aicina atbalstītājus izmēģināt lēnu dzīvošanu, jo citādi, esot ”vāverēm ritenī”, ļoti ātri aizskrien dienas un mēneši. Lai pasaule pagaida.

Agnese Zeltiņa ļaujas izaicinājumam un 3 mēnešus nelietos alkoholu, pienu, cukuru un glutēnu!