Lelde Ceriņa nebaro mazo Adeli publiskā vietā, bet izvēlas nošķirtību

30 komentāri
Lelde Ceriņa nebaro mazo Adeli publiskā vietā, bet izvēlas nošķirtību
INSTAGRAM

29. decembrī Lelde un Aivis Ceriņi kļuva par meitiņas Adeles vecākiem. Pāris jau devušies uz restorānu kopā ar meitiņu. Pirmā reize publiskā vietā, kad jābaro mazulīte, ir liels izaicinājums ikvienai jaunajai māmiņai.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Lelde stāsta, ka viņa kopā ar vīru Valentīndienu svinējusi restorānā. Tā bijusi pirmā reize restorānā mazās Adeles kompānijā.

Leldes un Aivja Ceriņu meitiņa guļ kopā ar vecākiem, ne īpaši iekārtotajā istabā

Foto: INSTAGRAM

Viss bijis skaisti, līdz atnests otrais ēdiens un mazā čiepa izdomājusi, ka arī vēlas ēst.

Beigu beigās, jaunā māmiņa sēdējusi restorāna darbinieku biroja telpā un barojusi Adeli. Par to Lelde saka lielu paldies personālam.

Tā bija iespēja pabarot mazulīti prom no apkārtējo skatieniem.

Lelde Ceriņa publisko pirmās pārdomas pēc meitas dzimšanas

Atgriežoties pie galdiņa, Aivis jau bija pabeidzis maltīti un televīzijas personībai paveicās, ka viesmīlis bija saglābis viņas ēdienu, lai tas vismaz būtu silts.

Foto: INSTAGRAM

Tāpat Lelde atklāja atbalstītājiem, ka reizēm ir forši izrauties no mammas rūpēm un pabūt pāris stundas pašai ar sevi. To palīdzēja nodrošināt viņas vecāki, kuri devās pastaigāties ar Adeli pa Rīgas parkiem.

Ģimenisks foto: Lelde un Aivis Ceriņi kļuvuši par vecākiem

Laikā, ko veltīt sev, Lelde izvēlas palikt ”hūdijā” un pidžamas biksēs, jo tieši šādā apģērbā pēdējās nedēļās jūtas vislabāk.

Jaunā māmiņa publiskojusi arī mīļu fotogrāfiju, kurā Adele redzama Aivja rokās un raksta, ka viņu abu dēļ mostas ar smaidu un bezgala lielu pateicību.

30 komentāri