95 komentāri

Rīvēšanās un rāpošanas entuziaste Inese Ziņģīte labprāt dalās receptēs, kā nenovecot un mūžīgi mūžos būt veseliem. Nav noslēpums, ka viens no veselīga dzīvesveida apliecinājumiem ir regulāra dzimumdzīve. 77 gadus vecā veselīga dzīvesveida piekritēja kādā nodarbībā akcentē, ka sekss iespējams arī sirmā vecumā.

”Ziniet, kāda ir veselīga dzīve? Kad tev katru dienu, katru minūti, katru sekundi visā ķermenī ir gaiss, ūdens un asinsrite. Ja tas viss tev ir, tad tev ir arī sekss līdz sirmam vecumam,” akcentē Ziņģīte.

”Visas vaid: ”Mani pameta, mani atstāja…”. Pilni žurnāli. Šausmas.

Bet es tik dziedu: ”Man ir vīrietis, man ir vīrietis, man ir vīrietis, un sekss katru dienu – kad tik man vajag. Gadu starpība – viņam 54, man – 77,” to, ka sekss iespējams arī sirmā vecumā, no savas pieredzes teic dzīvespriecīgā un aktīvā Ziņģīte.

Foto

Video: Ziņģītes intīmā atzīšanās

Tāpat viņa uzsver, – no gultas nedrīkst izkāpt, ja neesi iedarbinājis asinsriti. To ērti var paveikt īpašā pozā. Zem kakla obligāti jābūt balstam, par kuru var izmantot rullī satītu dvieli. Ceļgalus piebāž pie vēdera, un tad kājas iztaisno.

”Es it kā iedomājos, ka man uz pēdām un uz plaukstām ir ķieģeli, un es tos ar spēku ceļu. Piecas reizes. Tad nolaižu kājas un elpoju ar vēderu. Lūk, tā vajag celtiem jebkurā vecumā. Mīlulīši, jums nekad mūžā nebūs insulta,” vērtīgajā padomā dalās Ziņģīte.

Turklāt elpošana ar vēderu ir mugurkaula masāža no iekšpuses, kas nākotnē garantē aizmirst par muguras sāpēm un miesas mūžīgo jaunību.

TOP komentāri

 • Sieviete
  +26 +23 -3

  Sieviete

  Parādiet man vīrieti, kurš 54 gados var sexot katru dienu, visa gada garumā?
  Labprāt iepazītos.:)
 • Guguce
  +27 +22 -5

  Guguce

  Man ir vīrietis,man ir vīrietis???Ir lietas par kurām nemēdz stāstīt visai pasaulei.Vēl viena sex guru.
 • mja
  +26 +19 -7

  mja

  nez ko te būtu ko skauž,man kauns skatīties,ka vecenei jumts aizbraucis jo mana mamma ir viņas gados!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl