Komentāri

Stāsts par leģendāro, pasaulslaveno dziedātāju, aktrisi, producenti un modeli Vitniju Hjūstoni. Par viņas traģisko likteni. 24. janvārī, plkst. 21.00, kanālā LNT pirmizrāde biogrāfiskai drāmai Vitnija.

Jau 1989. gadā Vitnija Hjūstone bija izdevusi divus ļoti veiksmīgus albumus un baudīja slavas augļus visā pasaulē, kad viņu sāka aplidot R&B mūzikas izpildītājs Bobijs Brauns. Attiecības bija straujas un kaislīgas, tomēr Bobijam paralēli bija attiecības ar viņa draudzeni Kimu, kura tikko bija dzemdējusi abu kopīgo meitu. To uzzinot, Vitnija ir satriekta. Kad Bobijs tomēr Kimu pamet, Vitnija turpina ar viņu attiecības, kuras izvērsās ļoti sarežģītas.

Tomēr Vitniju mēs atceramies kā izcilas balss īpašnieci un spēcīgu personību. Viņas sirds pārstāja pukstēt 2012. gada 11. februārī,  48 gadu vecumā. Oficiālais iemesls – noslīkšana pēc sirds aterosklerozes un kokaīna lietošanas. Lūk, Vitnijas Hjūstones dzīves spēcīgākie citāti.

Man patīk būt sievietei, pat vīriešu pasaulē. Galu galā, vīrieši nedrīkst nēsāt kleitas, toties sievietes drīkst nēsāt bikses.

Es pati sev esmu vai nu labākais draugs, vai lielākais ienaidnieks.

Tu vari apmuļķot citus, jebkurā diennakts laikā, bet tu nevari apmuļķot pats sevi.

Bērni ir mūsu nākotne. Māci tos labi, parādi viņiem labāko piemēru.

Kad nolēmu kļūt par dziedātāju, māte mani brīdināja, ka es būšu vientuļā. Patiesībā, mēs visi tādi esam.

Mana meita ir mana lielākā iedvesma.

Neviens mani nepiespiedīs darīt to, ko es nevēlos darīt.

Es neesmu pašiznīcinātāja. Es esmu cilvēks, kas vēlas dzīvot.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl