Komentāri

Stāsts par leģendāro, pasaulslaveno dziedātāju, aktrisi, producenti un modeli Vitniju Hjūstoni. Par viņas traģisko likteni. 24. janvārī, plkst. 21.00, kanālā LNT pirmizrāde biogrāfiskai drāmai Vitnija.

Jau 1989. gadā Vitnija Hjūstone bija izdevusi divus ļoti veiksmīgus albumus un baudīja slavas augļus visā pasaulē, kad viņu sāka aplidot R&B mūzikas izpildītājs Bobijs Brauns. Attiecības bija straujas un kaislīgas, tomēr Bobijam paralēli bija attiecības ar viņa draudzeni Kimu, kura tikko bija dzemdējusi abu kopīgo meitu. To uzzinot, Vitnija ir satriekta. Kad Bobijs tomēr Kimu pamet, Vitnija turpina ar viņu attiecības, kuras izvērsās ļoti sarežģītas.

Tomēr Vitniju mēs atceramies kā izcilas balss īpašnieci un spēcīgu personību. Viņas sirds pārstāja pukstēt 2012. gada 11. februārī,  48 gadu vecumā. Oficiālais iemesls – noslīkšana pēc sirds aterosklerozes un kokaīna lietošanas. Lūk, Vitnijas Hjūstones dzīves spēcīgākie citāti.

Man patīk būt sievietei, pat vīriešu pasaulē. Galu galā, vīrieši nedrīkst nēsāt kleitas, toties sievietes drīkst nēsāt bikses.

Es pati sev esmu vai nu labākais draugs, vai lielākais ienaidnieks.

Tu vari apmuļķot citus, jebkurā diennakts laikā, bet tu nevari apmuļķot pats sevi.

Bērni ir mūsu nākotne. Māci tos labi, parādi viņiem labāko piemēru.

Kad nolēmu kļūt par dziedātāju, māte mani brīdināja, ka es būšu vientuļā. Patiesībā, mēs visi tādi esam.

Mana meita ir mana lielākā iedvesma.

Neviens mani nepiespiedīs darīt to, ko es nevēlos darīt.

Es neesmu pašiznīcinātāja. Es esmu cilvēks, kas vēlas dzīvot.

Foto

Video

Lasi vēl