Laužam stereotipus par lēdijām labākajos gados! Elita Drāke izsludina pieteikšanos konkursam ”Vecmāmiņa 2019”

0 Komentāru
Laužam stereotipus par lēdijām labākajos gados! Elita Drāke izsludina pieteikšanos konkursam ”Vecmāmiņa 2019”
INGA GEDROVIČA

Sākusies jauna simtgade, un Elita Drāke ir apņēmības pilna to uzsākt, atrodot īpaši iedvesmojošu lēdiju, kas lauzīs iesīkstējošos stereotipus par vecmāmiņām. Varbūt tā esi tu? Uzmanību – konkurss “Vecmāmiņa 2019” ir klāt!

Kā Skaties.lv atklāj konkursa organizatore Drāke, pieteikties dalībai konkursā “Vecmāmiņa 2019” tiek aicinātas visas lieliskās, burvīgās, fantastiskās, mīļās, jaukās un pēc jaunām emocijām un piedzīvojumiem alkstošās Latvijas dāmas, kuras jau var lepoties ar mazbērniņiem.

Bet kāpēc gan lai paši mazbērni nepacenstos un nepārsteigtu omītes? Pieteikt dalībnieci konkursam var arī dēls, vīrs, draugi un radi – jūs taču savas dāmas mīlat un lepojaties?

”Turpināsim lauzt stereotipus, ka vecmāmiņa ir sieviete sirmā vecumā ar lakatiņu galvā un adīklīti klēpī. Konkurss ir lielisks veids kā pārvarēt kompleksus un izkāpt no savas komforta zonas, kā arī izaicināt sevi kam jaunam.

Konkursa laikā ir iespējams piedzīvot pārvērtības un iemācīties daudz ko jaunu, kā arī iegūt jaunus draugus un pieredzi,” nebaidīties aicina Drāke.

Pieteikšanās konkursam notiks līdz augustam, un finālistes sāks sacensības jau septembrī.

Tā ir tava iespēja sākt jauno simtgadi ar īpašu un neaizmirstamu gadu! Lai reģistrētos, spied ŠEIT!

0 Komentāru