VIDEO! Laura Reinika deju partnere: Laurim pietiek spēka mani pacelt un noturēt

Komentāri

Šo svētdien deju ansamblis Daiļrade dosies uz Lietuvas pilsētu Kauņu, lai piedalītos jau otrajā TV3  šova Kadagys raidījumā. Prognozējams, ka Daiļradi noteikti lietuviešu publika sagaidīs ar ovācijām, jo dejas Klipu klapu danci vedu solopartiju dejos viens no populārākajiem latviešiem Lietuvā Lauris Reiniks.

Lielāko priekšnesuma daļu Lauris ir absolūts solists, jo ansamblis dejo pa pāriem, bet Lauris – lepnā vientulībā. Tomēr dejas beigās solists nolūko vistīkamāko meitu, un viņai deja beidzas Laura rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai dejas solis būtu raits, partneriem savstarpējā sapratne ir ļoti svarīga, īpaši meitai, jo dejā jāpaļaujas uz puiša stiprajām rokām. Gan Paula, gan Lauris viens par otru izsakās ļoti atzinīgi. Lai arī Paulai nekad nav pat ienācis prātā, ka reiz publikas priekšā griezīsies deju virpulī kopā ar populāro mūziķi, izrādās Paula ar Lauri nebūs pirmo reizi uz vienas skatuves. Lai arī Lauris to vēl nemaz nezina, bet savulaik Paula ir dziedājusi ansamblī Knīpas un Knauķi, un abi piedalījušies vienā koncertā.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl