VIDEO! Laura Reinika deju partnere: Laurim pietiek spēka mani pacelt un noturēt

Komentāri

Šo svētdien deju ansamblis Daiļrade dosies uz Lietuvas pilsētu Kauņu, lai piedalītos jau otrajā TV3  šova Kadagys raidījumā. Prognozējams, ka Daiļradi noteikti lietuviešu publika sagaidīs ar ovācijām, jo dejas Klipu klapu danci vedu solopartiju dejos viens no populārākajiem latviešiem Lietuvā Lauris Reiniks.

Lielāko priekšnesuma daļu Lauris ir absolūts solists, jo ansamblis dejo pa pāriem, bet Lauris – lepnā vientulībā. Tomēr dejas beigās solists nolūko vistīkamāko meitu, un viņai deja beidzas Laura rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Lai dejas solis būtu raits, partneriem savstarpējā sapratne ir ļoti svarīga, īpaši meitai, jo dejā jāpaļaujas uz puiša stiprajām rokām. Gan Paula, gan Lauris viens par otru izsakās ļoti atzinīgi. Lai arī Paulai nekad nav pat ienācis prātā, ka reiz publikas priekšā griezīsies deju virpulī kopā ar populāro mūziķi, izrādās Paula ar Lauri nebūs pirmo reizi uz vienas skatuves. Lai arī Lauris to vēl nemaz nezina, bet savulaik Paula ir dziedājusi ansamblī Knīpas un Knauķi, un abi piedalījušies vienā koncertā.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl