Laulība starp medmāsu un militārpersonu. Noslēpumainais pāris Kaspars un Sanita

3 komentāri
Laulība starp medmāsu un militārpersonu. Noslēpumainais pāris Kaspars un Sanita

Pasaules Ginesa rekorda kāzās, kas notiks 14. februārī Jēkabpilī, vienlaikus lidojumā gaisa balonā laulājoties 50 pāriem, ir pārstāvētas visdažādākās profesijas. Daudzas no tām arī atkārtojas, taču īpaši izceļami trīs pāri, kas pārstāv identisku kombināciju – mediķe un militārpersona.

Fakts, ka ir trīs pāri, kas vēlas laulāties debesīs – lidojuma laikā gaisa balonā, kur viņa pārstāv medicīnu, bet viņš – policiju vai bruņotos spēkus, šķiet ievērības cienīgs. Tāpēc nevilcinoties ar katru no pāriem iepazināmies tuvāk. Un  drīz vien arī atklājas, ka profesiju sadalījums, kā arī mīlestība vienam pret otru, faktiski ir vienīgais vienojošais elements – temperamenta un noskaņu ziņā katrs šis pāris ir ļoti atšķirīgs. Katrs no tiem nāk arī no citas pilsētas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Kaspars un Sanita – mierīgi un atbildīgi

Bija nepieciešami sociālie tīkli, lai viens otru atrastu ķirurģijas un traumu nodaļas medicīnas māsa Sanita Mūrmane un ceļu policists Kaspars Indāns. Iepazinušies internetā, drīz abi atklājuši, ka ir no vienas pilsētas – Madonas, kur nu jau trīs gadus viņi arī kopā dzīvo.

Šis ir viens no  Ginesa rekorda kāzu noslēpumainākajiem un mazrunīgākajiem pāriem, kas nelabprāt stāsta par savas iepazīšanās apstākļiem.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Taču būtiskāko atklāj: ”Diez vai ir svarīgi tas, kur un kā iepazināmies, taču no pirmā mirkļa bija sajūta, ka viņš ir īstais, ka esam īstie viens otram. Ir jūtas, kas ļauj rīkot kāzas, ļauj droši un ar paļāvību skatīties nākotnē. Tāpēc vispirms televīzijā, pēc tam arī internetā pamanījuši informāciju par iespējām precēties lidojuma laikā gaisa balonā un tādā veidā arī uzstādīt īstu pasaules Ginesa rekordu nevilcinoties pieteicāmies, un te nu mēs esam – nedaudz samulsuši, jo patiesībā nav ne jausmas, kā tas ir lidot ar gaisa balonu, taču visam gatavi. Ticam – viss būs kārtībā, kā nekā darba dēļ kā viens, tā arī otrs esam pieraduši pie diezgan ekstremālām situācijām,” viens otru papildinot, stāsta Sanita un Kaspars, kas paši sevi raksturo, kā ļoti atbildīgu un nopietnu pāri.

Foto: publicitātes foto

Foto: publicitātes foto

Neparastās kāzas un pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā Love Cup 2016, kas laikā no 11. līdz 14. februārim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivālu organizē biedrība Sky Amazons.

TOP komentāri

 • Sarmīte
  +3 +3 0

  Sarmīte

  Prieks par tevi Kaspar, jo tu to esi pelnījis, tava bijusī kaimiņiene!!!! ;-) lai jums abiem laime smaida un pie durvīm bērni gaida @):-!
 • Ivanda Ulasika
  +2 +2 0

  Ivanda Ulasika

  nju ko lai saka, veixmi un saticibu jaunajai gimenitei! lai viss izdodas. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl