”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu

8 komentāri
”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu
PUBLICITĀTES FOTO

Jau 17.septembrī norisināsies skaistuma konkurss ”Mrs. Latvija 2019”, kurā par uzvarētājas kroni sacentīsies arī dēla māmiņa, fitnesa entuziaste Dālija Gaile. Dālija atklāj laimīgas laulības noslēpumu.

Dālija ar vīru Modri ir kopā nepilnus astoņus gadus, no kuriem četri pavadīti laulībā, pāris audzina septiņus gadus vecu dēlu Mareku.

Skaistumkaraliene Dālija Gaile pastāsta, kā izveidot noturīgas lokas un iepriecināt ģimeni

”Vienkārša un dabiska sieviete ir vislabākā. Vīriešiem patīk koptas un atbildīgas dāmas.” Dālija Gaile par sievietēm un skaistumkopšanu

Kā laimīgas laulības noslēpumu skaistumkaraliene nosauc cieņu vienam pret otru. Jārespektē otrs bez jebkādiem nosacījumiem, protams, nepārkāpjot savas morāles normas.

””Rozā briļļu” periods mums jau sen beidzies, vispār uzskatu, ka tas ilgst tikai gadu. Tajā laikā centies būt perfekts, parādīt sevi no labākās puses, idealizē otru cilvēku un tad tās “brilles” krīt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Dālija.

Skaistule uzsver, ka tikai nokrītot “rozā brillēm” var redzēt – attiecības ir īstas, vai tomēr nē, starp pāri ir mīlestība, vai tikai iekāre.

Spēcīgākie pāri meklē kompromisus, sadzīvo ar otra trūkumiem, mēģina būt labāki un labāki, tādā veidā, stiprinot attiecības.

”Laikā, kad jāmeklē kompromisi, aicinu sievieti atcerēties, ja esi kopā ar vīrieti, tad, tieši tu pati esi viņu izvēlējusies. Vīrietim gluži kā sievietei ir labās un sliktās īpašības, trūkumi un nevienam nav nekādu tiesību noniecināt otru,” tā Dālija.

Kā galveno mīlestības izaicinājumu Dālija nosauc sarūgtinājuma sajūtas izslēgšanu no dzīves. Ir jāattīsta piedošanas spēja, tai jākļūst par patstāvīgu dzīves lielumu.

”Sievietes pārlieku bieži izvēlas noklusēt savas sajūtas, cerībā, ka vīrietis pats sapratīs savu kļūdu. Tā rezultātā viegli novēršamas nesaskaņas var iegūt milzu konflikta apmērus. Vīrieši nespēj lasīt domas,” neslēpj Dālija.

Skaistumkonkursā ”Miss&Mrs.Top of the World 2019” startēs bikini fitnesa modele Dālija Gaile

Dālija aicina neaizmirst, ka laulība nenozīmē atteikšanos no savas identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim. Ir jāspēj atrast kompromisi, jo attiecības nebūs veiksmīgas, ja katrs darīs savas lietas, neņemot vērā otra vēlmes un jūtas.

”Reizēm arī harmoniskākajās un mīlošākajās attiecībās gadās novērot īslaicīgu kaisles trūkumu, savstarpējās “dzirkstelītes” apdzišanu. Iemesli ir dažādi – laika trūkums, ikdienišķas raizes, nogurums, finansiālas grūtības un citas problēmas, kas rada attālināšanos un, iespējams, arī nesaskaņas,” pārdomas turpina Dālija.

Svarīgi ir kopīgi izbraucieni, ceļojumi, piedzīvojumi un arvien jaunu iespaidu gūšana, tas viss uztur “dzirksteli” ne tikai attiecībās, bet arī personībās.

“Randiņi ar vīru – jā! Randiņi ļaus atvilkt elpu un piemirst par pieaugušo cilvēku dzīvi. Ļaus uz brīdi būt diviem vien un no sirds baudīt mīlestību. Jāļaujas spontānām un mīļām lietām – mazām dāvanām, mīļām bučiņām, kopīgiem smiekliem, sirsnīgiem jokiem!” smaida Dālija.

Dālijai kopā ar vīru patīk gatavot vakariņas, tas ir veids, kā likt visas dienas rūpes, pārdzīvojumus, notikumus pie malas un pievērsties tikai un vienīgi ģimenei.

Kopā ar dēlu un vīru skaistule nereti dodas izbraukumos ar auto, apskata Latviju. Pie automašīnas stūres parasti ir Dālija, jo viņai ļoti patīk braukt un vīrs respektē šo mīļotās vēlmi, traukties pa lielceļiem.

”Ik pēc diviem gadiem lidojam uz Dubaiju. Šādi atvaļinājumi uzlabo un satuvina. Vēlajās rudens un ziemas dienās labprāt dodamies uz SPA un vienkārši relaksējamies,” tā Dālija.

Dālija strādā skaistumkopšanas jomā, toties vīrs skaņas industrijā, tā kā vīram jāapskaņo lieli pasākumi, tad bieži vien neizdodas laiku pavadīt kopā, bet viņi vienmēr atrod kopsaucēju.

Skaistule neslēpj, ka vīriešiem ir vajadzīga dāma, kura ļauj “piesiet aci”, vīrietim ir jāapzinās, ka viņam mājās ir pati labākā, skaistākā, mīļākā, seksīgākā sieviete. Tieši tāpēc Dālija bieži vien iegādājas skaistu veļu, tas palīdz piešķirt “uguntiņu”, likt vīram saskatīt sievas skaistumu, redzot vīrā sajūsmu arī pati sieva jūtas iekārojama, mīlēta un skaista.

”Nobeigumā vēlos teikt, ka nav attiecību bez strīdiem. Spēcīga ģimene katru dienu piestrādā pie savām attiecībām. Jānovērtē, to, kas mums dots. Ne velti ir teiciens – nemaini savu saulīti pret lētu spuldzīti,” nobeidz Dālija.

”Mrs.Latvija 2019” fināls jau 17. septembri! Biļetes iegādājies ŠEIT!!!

8 komentāri