Komentāri
Laulība 41 gada garumā, seksa skandāls un citi fakti par Hilarijas Klintones ģimenes dzīvi

Hilarija Klintone ir viena no ASV prezidenta amata kandidātēm. Jau iepriekš Skaties.lv/Sievietei aplūkoja prezidenta amata kandidāta Donalda Trampa ģimenes koku. Šoreiz par Hilarijas Klintones ģimeni un to, vai viņa būs nākamais paraugs!

Hilarija Klintone ir dzimusi 1947. gada 26. oktobrī Čikāgā. Hilarijai ir divi jaunāki brāļi, Hjū un Tonijs. Nākot no lielas un stipras ģimenes, daudzi no mums sagaida to pašu arī Hilarijas ģimenē, tomēr Hilarija nevar lepoties ar daudzbērnu māmiņas statusu, tomēr viņai ir 41 gadu ilga laulība, kas mūsdienās ir retums.

Hilarija un Bils Klintoni iepazinās Jeilas Universitātes bibliotēkā 1970. gadā. Pāris apprecējās piecus gadus vēlāk, 1975. gada 11. oktobrī.

1980. gada 27. februārī pārim piedzima meitiņa Čelsija.

Foto: AFP, LETA

Foto: AFP, LETA

Hilarijas Klintones vīrs Bils Klintons bija ASV prezidents laikā no 1993. līdz 2001. gadam. Šis laiks bijis spriedzes un emociju pilns abiem.

Klintons piedzīvojis seksa skandālu ar sekretāri Moniku Levinsku. Baumas viņš sākotnēji noliedzis, bet neilgi pēc tam atzina savu afēru ar sekretāri 1998. gadā, trīs gadus pēc tam, kad Levinska pati publiski paziņoja, ka viņai ir seksuālas attiecības ar Klintonu. Lai vai kā, Hilarijai un Bilam joprojām ir apskaužama laulība. Abi nesen atzīmēja 41. kāzu gadadienu.

Foto: EPA, LETA

Monika Levinska / Foto: EPA, LETA

Klintone ir vecmāmiņa diviem mazbērniem – Šarlotei un Eidenam.

Jāatzīmē arī fakts, ka Klintonu pāris ir pirmais pāris vēsturē, kur abi pretendē uz prezidenta amatu.

Kā tev šķiet, vai šī būs nākamā amerikāņu paraugģimene?

Lasi par Donalda Trampa ģimeni, klikšķinot ŠEIT!

Foto

Lasi vēl