Ļauj dzīvības enerģijai plūst. Tauriņu pieskārienu masāža

1 komentārs

Cilvēkā mājo dzīvības enerģija. Tā cirkulē, pulsē, izstarojas. Gan morālu, gan fizisku traumu dēļ dažādos dzīves posmos enerģija bloķējas. Tas veicina psihosomatisku slimību, kā arī dažādu citu ikdienas nebūšanu rašanos. Gan savus bērnus, gan citus tuviniekus vari no enerģijas bloķēšanās atbrīvot, apgūstot tauriņu pieskārienu masāžu.

Māmiņu kluba Vecāku skolā viesojas Ilze Jankovska, kura praktizē maigo bioenerģētiku un ir apguvusi tauriņu pieskārienu masāžu. Ilze māca šo masāžu veikt Regnāra māmiņai Agnesei.
Tauriņu pieskārienu masāžas ir viena no 30 maigās bioenerģētikas tehnikām. Tās mērķis ir panākt dzīvības enerģijas izplešanos. Tauriņu pieskārienu masāžai nav vecuma ierobežojuma, to var veikt no pirmās dzimšanas dienas. Zīdainim – ne ilgāk par piecām minūtēm dienā, bet pieaugušajam – ne ilgāk par 15 minūtēm dienā. Arī grūtniecības laikā varam pašas baudīt tauriņu pieskārienu masāžu.

Tauriņu pieskārienu masāžai ir trīs pamatkustības. Maigs pieskāriens – kā tauriņa pieskāriens uz rokas.
Pirmās kustības – glāstošas, vieglas, ādas virsējā līmenī.
Otrais pieskāriena veids – neliela apļošana ar pirkstu galiem
Trešais – šūpošana. Viegli saņemam muskuli un it kā pašūpojam to.

Foto:

Būtiski atcerēties, ka masāžas virziens vienmēr ir no ķermeņa augšdaļas un leju un no ķermeņa centra uz ārpusi, lai atbrīvotā enerģija varētu viegli plūst.
Kā pareizi izpildīt visas trīs masāžas kustības un kā veikt tauriņu pieskārienu masāžu mazulim, skaties Māmiņu kluba video!

Video

TOP komentāri

  • Taurenis
    0 0 0

    Taurenis

    Nosaukums piemīlīgs, bet par efektu grūti spriest. Parasti skatos piedāvājumus masazas.lv un izvēlos kādu no procedūrām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl