Latviju skaistumkonkursā ”Mrs.Europe” pārstāvēs daiļā Polina Hansa

Oktobra sākumā Kanāriju salās norisināsies skaistuma konkurss ”Mrs.Europe”, kurā Latviju pārstāvēs Polina Hansa. Skaistule neslēpj, ka jau no mazotnes viņu saista šāda veida projekti. Beidzot viņai ir iespēja piedalīties!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Viktorija

  Viktorija

  Прям читаю комментарии и противно...
  Завидуйте молча!!! Она в жизни ещё красивее и плюс ко всему осень талантливая!!! А ещё воспитывает двух детей!!!
  • >viktorija

   >viktorija

   Tu gan esi stulba, ja domā savā cāļa prātā! Iedomājusies, ka , ja subjekts kādam nepatīk, tas nozīmē, ka skauž!:D Un tu nejēdz rakstīt pat valsts valodā, skricelē kaut kādus hieroglifus!
   Tu nejēdz, ka ļoti daudzas sievietes 2 un pat vairāk bērnus audzina vienas un strādā, lai varētu tos apgādāt! Šo šovu sievišķi pārsvarā ir nagu meistares, kosmetoloģes un ar naudu viņas apgādā vīrieši, jo pašām nauda knapi tamponiem pietiek! Augsta līmeņa sievietes tādos mērkaķošanās pasākumos nepiedalās! Tas tā, tev personīgi zināšanai!
 • Klodāns

  Klodāns

  Cik tie šovi ir. Kā kāds biezais grib savu dāmu izcelt, tā taisa šovus un pērk titulus.
 • klaunene

  klaunene

  Kārtējā pārmālējusies slāvu matrjoška. Latvijā ir tik daudz skaistu latviešu sieviešu. Bet tās nav dumjas un ar tādām cirka izrādēm nenodarbojas.
 • Andris

  Andris

  Meitene tiešām ir skaista. Pēc bildēm vienkārši woww...
  Super! Lai veicas.
  Tikai nedaudz žēl tas, ka kosmētika viņu pilnībā izmaina. Laikam tā ir arī jābūt...
 • Amadejs

  Amadejs

  Meitenei jau vainas nav , taču arī gandrīz jebkuru vīrieti ar kosmētikas palīdzību var pārvērst skaitulī..nu peldkostīmā gan skats nav labs.
 • taisnība

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!