Latviju skaistāko apalīšu konkursā pārstāvēs Katerīna Lazdovska

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

4 komentāri
Latviju skaistāko apalīšu konkursā pārstāvēs Katerīna Lazdovska
PUBLICITĀTES FOTO

No 5.-10. novembrim Kijevā norisināsies Kristīnes Lindenblates rīkotais skaistuma konkurss ”Ms.Top of the World Plus size 2019”, kurā Latviju pārstāvēs Katerīna Lazdovska.

Par konkursu Katerīna uzzināja jau pirms gada, bet bija vajadzīgs laiks, lai viņa saņemtos un pieņemtu šo dzīves izaicinājumu.

Skaistulei šis būs pirmais skaistuma konkurss, kurā viņa piedalās kā dalībniece, tomēr pārzina šādu konkursu aizkulises, jo visu apzināto dzīvi darbojas skaistumkopšanas sfērā.

”Kā jau katra meitene – vēlos uzvaru! Godam nest savas valsts vārdu konkursā, neslēpjoties aiz atrunām, ka galvenais ir piedalīties. Ceru uz godīgu finālu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katerīna.

Skaistumkonkurss ir jauns izaicinājums Latvijas pārstāves personībai un individualitātei, kas ļaus vēl vairāk noticēt pašai sev.

Viņa cer iegūt svaigas emocijas, jaunas iepazīšanās, pieredzi un radošus domubiedrus, lai varētu izlaist savu apģērbu līniju, kas domāta dāmām ar nestandarta augumiem.

”Gatavojoties konkursam, ļoti grūti izdomāt tēlus, tā, lai viss atbilstu prasībām, un izskatītos skaisti. Katrs tērps ir manis pašas izdomātais dizains! Laikam ejot, sāka parādīties domas par to, kā tas viss būs, vai varēšu nodemonstrēt sevi pilnā apjomā un būšu gandarīta par paveikto darbu? Tagad varu teikt – Jā , esmu paveikusi lielu darbu, tas nav bijis viegli, bet patīkami un reizē ļoti satraucoši!” priecājas Katerīna.

Topošā skaistumkaraliene paziņo, ka skaistums nav tas, ko redzam spogulī, tas ir tas, ko mēs izstarojam un jūtam. Sievietes skaistums aug ar gadiem un pieredzi, katra krunciņa uz sejas ir skaista kā pasaule, pierādījums tam, ka cilvēks ir izdzīvojis katru savas dzīves emociju.

Katerīnai ir svarīgas nianses, tāpēc viņa domā, ka katrai no mums ir jārūpējas par savu ārējo izskatu, lai viss būtu balansā, tātad ideāli!

”Mīlēt sevi nozīmē – rūpēties par sevi! Katrai sievietei, meitenei iesaku nebaidīties būt skaistai un spilgtai, eksperimentēt ar savu izskatu, tas ļaus atklāt sevī jaunas īpašības un dos pārliecību par savu skaisto – Es!” smaida Katerīna.

Lielo izmēru skaistule, saprot, ka ir tāda tendence, ka modi diktē cilvēki, ieviešot netaktiskus standartus.

Katerīna aizdomājas, par to, kurš ir teicis, ka 90-60-90 ir skaisti ikvienam? Katram ir savs skaistums, savi standarti un savas prasības pret sevi!

Mūsdienās viss ir mainījies, apaļīgas sievietes ir palikušas drosmīgākas un ir gatavas par sevi pastāvēt – parādot to, ka arī būt kategorijā ”lielie izmēri” nenozīmē pazaudēt skaistumu un seksapīlu.

”Pēc konkursa plānoju nodibināt klubiņu ”Women plus size”, pasaulē tas ir ļoti aktuāli, ceru arī pie mums klubiņš būs lietderīgs daiļavām ar apaļīgām formām. Esmu gatava dalīties ar savu dzīves pieredzi un zinu, ka kopā varēsim parādīt, ka cilvēki ir dažādi un skaisti,” nobeidz Katerīna.